Kitoks požiūris į nekilnojamojo turto paslaugas

SUSITIKIME ČIA,

2021 buvo įsteigtas Regiono NT paslaugų centras Marijampolėje  kaip alternatyva NT agentūroms, teikiančioms tik siauros srities NT paslaugas. Mus galite rasti šiuo adresu: Kauno g. 58 Marijampolė.

Regiono NT paslaugų centras MarijampolėjeEsame profesionalų komanda, kuri kiekvieną dieną dirba nekilnojamojo turto srityje.  Dirbame su Lietuvoje žinomais nekilnojamojo turto biurais, tokias kaip REMAX, Hausitus, Reon ir kitais  nekilnojamojo turto pardavėjais, dirbančiais tokiose įmonėse kaip Capital, Resolution ir kt.  Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų regione dirbančiais matininkais, architektais, turto vertintojais, draudimo kompanijomis, kredito įstaigomis, statybų kompanijomis.

Todėl regione galime parinkti ne tik turto pardavėjus bet ir pasiūlyti kitas aukščiausios kokybės paslaugas vienoje vietoje.

Taip kartu galime išspręsti visus su Jūsų turtu susijusius klausimus.

Gąsdinanti šios dienos situacija visoje šalyje dėl COVID-19 sukelia daug nepatogumu dėl patogaus paslaugų gavimo. Negalime laisvai judėti,  dauguma įstaigų dirbdamos nuotoliniu būdu negali laisvai priimti klientų, todėl susidaro papildomi nepatogumai norint užsisakyti reikiamą paslaugą. Dėl neapibrėžtų terminų, eilių pailgėja problemos sprendimo laikas. Todėl likite saugiai namuose – mes išspręsime už JUS.

Susisiekite dėl reikalingos informacijos, geriausius sprendimus rasime KARTU.  +370 673 20988

KARTU MES GALIME DAUGIAU!

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE