Klausučių seniūnijoje pristatyta 2025 metų veiklos ataskaita, kurioje apžvelgti ne tik kasdieniai darbai, bet ir konkretūs pokyčiai, prisidedantys prie patogesnės bei tvarkingesnės gyvenamosios aplinkos kūrimo. Susitikime taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
Praėjusiais metais seniūnijoje atlikti kelių ir gatvių remonto darbai Teiberių, Žynių bei Slabadų kaimuose, greideriuota ir žvyruota daugiau kaip 85 kilometrai vietinės reikšmės kelių, o žvyrkelių būklei gerinti panaudotos net 893 tonos žvyro. Taip pat tvarkytos asfaltuotos gatvės, remontuojant išmuštas duobes beveik 15 kilometrų ruože.
Daug dėmesio skirta ir aplinkos gerinimui – Sūdavos kaime 33 seni gatvių šviestuvai pakeisti naujais LED šviestuvais, atnaujintas „Atgimimo“ parko gėlynas Šeimenos upės pakrantėje, įrengti informaciniai stendai prie lankytinų objektų Pūstelninkų ir Putinų kaimuose. Seniūnijoje vyko medžių sodinimo akcijos, švarinimosi talkos, buvo tvarkomos viešosios erdvės, kapinės, poilsiavietės bei piliakalnis.
Ataskaitoje akcentuota ir bendruomeninė veikla – seniūnija prisidėjo prie gausybės kultūrinių, sporto bei edukacinių renginių organizavimo: nuo Sūdaviečių etnokultūros asociacijos veiklos 20-mečio minėjimo, bendruomenių švenčių ir vasaros renginių „Atgimimo“ parke iki šeimų futbolo šventės Prano Mašioto gimtinėje bei festivalio „Oasis Elektronikos oazė miško vidury“.
Taip pat įgyvendintos socialinės ir užimtumo programos – viešųjų erdvių priežiūros darbuose dalyvavo įdarbinti jaunuoliai bei ilgalaikiai bedarbiai, prisidėję prie seniūnijos gyvenviečių tvarkymo ir renginių organizavimo.
Susitikimo metu gyventojai turėjo galimybę ne tik susipažinti su nuveiktais darbais, bet ir aptarti seniūnijai aktualius klausimus, pasidalinti pasiūlymais bei įžvalgomis apie Klausučių krašto ateitį.

