Knygos sutiktuvės Patašinėje

Rugsėjo 24- osios popietę  Patašinės UDC dailės – technologijų kabinete eilių, dainų ir muzikos ritmu praskriejo visi metų laikai ir tikras jausmų asorti. Čia vyko Patašinės bibliotekos bei Patašinės UDC inicijuotos  kraštietės, Janinos Kižienės, poezijos knygos.

Knyga  -„Saulutei besileidžiant“ – išleista šiemet, daug kur suspėjusi paskleisti šilumą ir nuoširdumą, pagaliau sulaukta ir Patašinėje. Čia ją pasitiko gausus būrys gerbėjų, nes Patašinė – kraštas, kur prabėgo dalis Janinos gyvenimo. Ir nors šiuo metu gyvenanti Marijampolėje, Janina patašiniečių tarpe – saviškė, visada prisimenama ir laukiama, kad ir koks sunkus bei įtemptas laikmetis bebūtų. Juk, kur Janina, – ten jausmingos eilės, įsiliejančios į dainų upę, bent trumpam pamiršti rūpesčiai, veiduose nušvitusios šypsenos.

Susirinkusieji į renginį savo kraštietei negailėjo aplodismentų, gėlių, sveikinimo žodžių.

Knygos sutiktuvių šventėje skambėjo eilės apie tėviškę, Marijampolės kraštą, gamtą, ilgesį, meilę, jaunystę ir gyvenimo brandą. Dainas pagal autorės žodžius atliko žavusis ansamblis ,,Šypsena”, vadovaujamas Gintaro Difarto.

„Saulutei besileidžiant“ – pirmoji Janinos knyga, bet, tikėtina, ne paskutinė. Juk, kai kūryba tampa gyvenimo dalimi, sustoti tiesiog neįmanoma. Nesustoti žadėjo ir Janina Kižienė.

Galerijoje – knygos ,,Saulutei besileidžiant“ pristatymas / Rimos Spūdienės nuotraukos

Patašinės bibliotekos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE