Kodėl verta rinktis medinius EPAL padėklus?

EPAL padėklai yra apibrėžiami kaip euro padėklai, kurie yra pagaminti pagal EPAL standartą, kurį nurodo Europos padėklų asociacija (EPA). Tam, kad euro padėklų gamintojai gautų EPA leidimą, gaminami padėklai turi atitikti naudojamų žaliavų nustatytus standartus. Kitaip tariant, EPAL padėklai turi būti gaminami tik iš kokybiškos medienos bei kitų gamybos metu naudojamų medžiagų.

Šiame straipsnyje aptariame, kodėl vystant krovinių transportavimo paletėmis veiklą, vertėtų rinktis EPAL padėklus:

Aukšta kokybė

EPAL padėklai turi būti gaminami pagal griežtus kokybinius reikalavimus, tad jie užtikrina itin saugų krovinių transportavimą. Be to, EPAL padėklai yra pritaikyti krovinių transportavimui įvairiomis transporto priemonėmis, tad logistinis procesas vyksta daug efektyviau ir sklandžiau. Dėl aukštos kokybės EPAL padėklai yra pripažįstami ir plačiai naudojami visame pasaulyje.

Atsparumas aplinkos poveikiui

EPAL padėklais gali būti transportuojami įvairiausių tipų kroviniai, taip pat tie kroviniai, kuriems keliami aukšti sterilumo reikalavimai. Pavyzdžiui, pušies mediena pasižymi antibakterinėmis savybėmis, tad yra tinkama gabenti maisto ar farmacijos produktus.

Taip pat EPAL padėklai yra atsparūs temperatūroms pokyčiams ir neigiamam UV spinduliuotės poveikiui.

Ekologiškumas

EPAL padėklai yra daugkartinio naudojimo, o juos pažeidus – itin lengva pataisyti įskilimus ar įlūžimus. Tai, jog EPAL padėklai gali būti naudojami daug kartų, sumažinamos gamybos ir logistikos išlaidos. EPAL padėklų gamyba nesukelia taršos aplinkai, o susidevėjusių padėklų mediena gali būti lengvai perdirbama (net ir neperdirbus mediena yra linkusi greitai suirti).

Be to, panaudoti ir nebereikalingi EPAL padėklai gali būti lengvai parduodami kitoms kompanijoms ar gamintojui.

Pigumas

EPAL padėklai yra vertinami ir dėl sąlyginai nedidelės savo kainos. EPAL padėklams yra taikomi maži mokesčiai (arba išvis nėra taikomi). Be to, kadangi EPAL padėklai yra ilgaamžiški, o jų taisymas nereikalauja didelių išlaidų – EPAL padėklų išlaikymas ir ilgojoje perspektyvoje atsieina daug pigiau.

Svarbu nesuklysti

Kadangi EPAL padėklai yra itin plačiai vertinami ir naudojami, rinkoje galima rasti parduodamų EPAL padėklų, kurie išties neatitinka kokybės standartų. Pirkite EPAL padėklus tik iš patikimų gamintojų.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE