Koks nagų lakavimas populiariausias šią vasarą?

Vasara yra sezonas kai moterims tenka didelį dėmesį skirti ne tik savo manikiūrui, bet ir pedikiūrui. Juk būtent šiuo metų laiku dažnai tenka vykti į pajūrį, prie ežero ar atostogauti šiltuose kraštuose užsienyje.

Dėl šios priežasties šiame tekste aptarsime populiariausiais 2019-ųjų metų manikiūro ir pedikiūro tendencijas.

Klasikinis manikiūras – klasika nemiršta. Klasikinis manikiūras ir pedikiūras, tai lakavimas viena spalva. Tai yra tiesiog nemirštanti klasika kuri populiari veikiausiai išliks amžinai.

Šį sezoną populiaru rankų nagus dažyti šviesesne spalva, nei kojų. Tačiau žinoma, atspalvius patartina derinti. Pavyzdžiui, jeigu kojų nagus nusprendėte nulakuoti raudona spalva, tai rankoms tiktų rožinė spalva. Tas pats galioja ir kitoms spalvų kombinacijoms.

Jeigu nežinote ko norite, nepamirškite, kad su klasika jūs tikrai neprašausite, todėl šis paprastas ir solidus variantas jums puikiai tiktų.

Prancūziškas lakavimas ir vėl aukštumoje. Jeigu pastaruosius keletą metų prancūziškas manikiūras ir pedikiūras buvo laikomas nedidele atgyvena, tai dabar jis ir vėl aukštumose.

Tai lakavimas, kai nagu viršus yra padengiamas balta spalva, tuo tarpu pats nagas – pasteline, šviesia spalva. Būtent šis lakavimas itin gerai atrodo vasarą, kai šviečia saulė ir dominuoja šviesos spalvos.

Šiemet itin populiarus vadinamasis pusmėnulio lakavimas. Tai iš esmės yra tas pats prancūziškas lakavimas, tačiau balta spalva padengiama pagrindinė nago dalis, o nago galiukai nudažomi šiek tiek ryškesne, pasteline spalva.

Kai nagai lakuojami prancūzišku būdu dažnai vienas ar keli jų yra papuošiami gėlytėmis ar karoliukais, tokiu būdu jie atrodo dar vaizdingiau ir efektyviau.

Be to, būtent šis lakavimas pastaruoju metu pats populiariausias per vestuves. Todėl pasirinkusios prancūzišką pedikiūrą ir manikiūrą tikrai nepasigailėsite.

Lakavimas geliu – ilgam naudojimui. Kaip ir visuomet populiarumą išlaiko ir lakavimas geliu, kuris itin tinka kelionėms ar moterims, kurios tvarkytis manikiūru bei pedikiūru neturi labai daug laiko.

Lakavimas geliu gali išsilaikyti net tris savaites, todėl visuomet išlieka tarp populiariausių.

Reklama: groziui.lt

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE