Kokybiškai ir nebrangiai: moksleivio prekių krepšelis

Nors iki mokslų metų dar liko kiek daugiau nei mėnesis, tačiau tie, kurie nori sutaupyti įsigydami mokinio prekių krepšelį, jau dabar turėtų pradėti žvalgytis po parduotuves. Kasmet rinkoje atsiranda vis naujų produktų, kurie gal ir nėra būtini, bet labai mėgstami mokinių. Visgi būtų galima išskirti sąrašą prekių, be kurių neapsieis nė vienas moksleivis.

Kuprinė ar krepšys?

Nors mados mokyklose keičiasi, tačiau kuprinė išlieka patikimiausia ir geriausiai mados tendencija atlaikančia palydove. Mokyklose atsirandančios spintelės sumažino poreikį turėti dideles ir viską talpinančias kuprines, visgi kuprinė – geriausias būdas sveikatos prasme iš bibliotekos parsinešti sunkias knygas ar kasdien į mokyklą gabentis pietų dėžutę. Kokybiška kuprinė tolygiai paskirsto svorį ir neleidžia eiti pasvirus į vieną ar kitą pusę (kaip būna nešant krepšį ant vieno peties). Todėl planuojant naujų mokslo metų pirkinių krepšelį verta didžiausią biudžeto dalį skirti būtent kokybiškai kuprinei, nes tai – tiesioginė investicija į jūsų vaiko sveikatą.

Sąsiuviniai ir rašikliai

Kaip ir kasmet, atėjus naujiems mokslo metams, reikia naujų rašiklių ir sąsiuvinių. Verta pasidomėti, kokių tiksliai priemonių reikės, o ne pirkti viską, ką siūlo prekybos centrai. Tai ypač aktualu pradinių klasių moksleiviams, nes dažnai dar tik rašyti pradėję moksleiviai kasmet rašys į vis kitaip sulanguotus sąsiuvinius, todėl neskubėkite pirkti tokių pačių priemonių kaip pernai. Taip pat įsitikinkite, ar rašymui bus privaloma naudoti rašalinius parkerius, ar galima rinktis ergonomiškus tušinukas. Vienas kokybiškas pieštukas ir drožtukas gali tarnauti ne vienus mokslo metus – priešingai nei pigūs ir nuolat lūžtantys nekokybiški pieštukai. Todėl apgalvokite pirkinius iš anksto ir susidarykite reikiamų daiktų sąrašą, kad nuėję apsipirkti tiksliai žinotumėte, ką reikia įsigyti.

Priemonės dailei ir užklasinei veiklai

Priemonės dailės pamokoms, tokios kaip guašas ar vandeniniai dažai, dažniausiai nebūna visiškai sunaudojami per vienus mokslo metus. Tačiau jūsų vaikas vis tiek nori įsigyti naują komplektą? Įsiklausykite, ką jis sako, gali būti, kad naujo komplekto jam iš tiesų reikia. Labai dažnai nors visos spalvos per mokslo metus ir nėra sunaudojamos, tačiau pasibaigia balta ar kita atspalviams maišyti nuolat naudota spalva. Guašas per vasaros atostogas gali išdžiūti tiek, kad nebebus tinkamas naudoti. Tačiau ne vienus metus iš eilės galima naudoti indelį vandeniui ir teptukus. Todėl prieš įtraukdami prekes į sąrašą – peržiūrėkite, ką turite namie, ir įvertinkite, kokių naujų prekių jums reikia. Pavyzdžiui, aplankus knygoms tėveliai dažniausiai perka net nesusimąstydami, nors moksleiviai vieniems mokslo metams nesunaudoja nė pusės vienos aplankų pakuotės.

Tiems, kurie planuoja savo pirkinius iš anksto ir nori sutaupyti, padėti gali „Senukai“ akcijos, patikrinkite jas ir kitas nuolaidas portale „raskAkcija.lt“. Mokinio krepšelis naujiems mokslo metams gali būti kokybiškas, bet nebrangus, jei prekes apgalvosite iš anksto ir jas įsigysite, kai prekybos centruose yra taikomos nuolaidos!

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE