Kokybiškesniems renginiams – nauja mobili scena

Šiandien Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis apžiūrėjo naujai įsigytą mobiliąją sceną, kuri bus naudojama įvairiuose renginiuose. Ši scena yra gerokai kokybiškesnė už anksčiau naudotą: paprasčiau sumontuoti tiek garso, tiek apšvietimo įrangą, daugiau vietos atlikėjams bei ypač naudinga funkcija – scena gali būti statoma net ir ant nelygaus pagrindo.

„Kokybiška įranga išties palengvina renginių organizavimą, todėl kartu su Marijampolės kultūros centro bendruomene  nutarėme, kad reikia įsigyti naują sceną, kuri puikiai pasitarnaus organizuojant renginius kaimiškosiose vietovėse ir visur kitur, kur nėra galimybės įrengti stacionarią sceną arba tai daryti nėra tikslinga. Norisi, kad Marijampolės savivaldybės gyventojai mėgautųsi vykstančiais renginiais, o atlikėjams būtų smagu pasirodyti, todėl renginių sezonui ruošiamės iš anksto “, – sako Artūras Visockis.

Marijampolės kultūros centro direktorė Rima Striaušienė sako, kad šis pirkinys buvęs itin reikalingas: „Ši scena ne tik  kad estetiškai gražesnė nei turėta, bet svarbiausia, kad ji leis mums taupyti lėšas, nes garso bei šviesų montavimas taps daug paprastesnis. Scena tikrai bus naudojama intensyviai Kultūros centro skyrių bei bendruomenių būsimuose renginiuose, todėl su laukiame lauko renginių sezono“.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE