Kombinezonai kūdikiams: svarbiausia – tinkamai pasirinkti

Kūdikių kombinezonas – vienas iš reikalingiausių ir geriausių kūdikių drabužių, dėvimų tiek miegant, tiek užsiimant įvairia kasdiene veikla. Kombinezonai kūdikiams ir jų dėvėjimas priklauso nuo kombinezono sudėties – vieni pasiūti iš itin plonos medžiagos, kiti pašiltinti, treti nepralaidūs vandeniui ir pan. Tėveliai vieningai sutinka, kad kūdikis su kombinezonu, pasiūtu iš aukštos kokybės medžiagos, jaučiasi ir šiltai, ir patogiai, ir jaukiai. O jeigu kombinezonas su išskirtiniais raštais ir spalvingas – tai mažylis dar ir atrodo žaismingai bei labai žavingai. Tad ką reiktų žinoti apie kombinezonus, kad jie būtų tinkamai pasirinkti?

Koks turėtų būti kombinezonas mažyliams?

Kombinezonas užtikrina patogumą mažyliui ir ramybę jo tėveliams. Kodėl? Nes kokybiškas, iš gerų medžiagų pasiūtas, kombinezonas dėvimas nekyla į viršų, nesmunka, nesiraito ir nevaržo mažylio judesių. Vienintelė sąlygą, kurią reikia įgyvendinti – pasirinkti patikimus vaikiškų drabužių pardavėjus. Tokius atrasti ne visada būna lengva, todėl siūlome pasižvalgyti po internetinės parduotuvės „Smėlinukas“ asortimentą. Čia siūlomi patvarūs, lengvai prižiūrimi, iš kokybiškų medžiagų pasiūti ir puikiai atrodantys kombinezonai kūdikiams džiugins ne tik mažylius, bet ir jų tėvelius.

Kokie kombinezonų mažyliams privalumai?

Pagrindiniai kombinezonų mažyliams privalumai – užtikrinta šiluma ir patogumas. Kombinezonai siuvami iš daugybės skirtingų medžiagų – frotinio audinio, veliūro, mikropluošto, fliso, vilnos, medvilnės ar kelių audinių derinio – todėl jie tinkami dėvėti įvairiais sezonais. Žiemai skirti kombinezonai palaiko šilumą, yra neperpučiami, saugo kūną nuo drėgmės ir žvarbos. Vasarai skirti kombinezonai siuvami iš orui laidžių medžiagų – neleidžia mažyliui prakaituoti ir peršalti. Tiesa, žieminis kombinezonas turėtų būti laisvesnis, kad po juo dar galėtų būti dėvimi kitų drabužių sluoksniai ir tai nevaržytų mažylio judesių.

Žieminiai kombinezonai kūdikiams gali būti su vilnos, pūkų, poliesterio ar mišraus pluošto užpildu. Vasarai skirti kombinezonai yra plonesni, dažniausiai siuvami iš medvilnės. Perkaitimas ir karštis gali paversti mažylį nervingu, kaprizingu ir irzliu, todėl vasarai reikia ieškoti kvėpuojančių ir lengvų medžiagų. Dauguma kūdikių drabužių tinka dėvėti  tik tam tikru sezonu, tačiau kombinezonai yra labai universalūs – jie gali būti dėvimi visais metų laikais ir bet kuriuo paros metu. Skirtingi kombinezonų dizainai leidžia šį drabužį dėvėti ir ryte, ir po pietų, ir naktį!

Kur įsigyti kokybišką kombinezoną kūdikiui?

Aukšta drabužių kokybė ir platus asortimentas – pagrindiniai pasirinkimo kriterijai. Internetinėje parduotuvėje „Smėlinukas“ galite visa tai rasti. Apsilankykite šioje parduotuvėje, jei:

  1. Ieškote kokybiško lauko kombinezono. „Smėlinukas“ kombinezonai pasiūti iš medvilnės, kuri laikoma vaikams idealiausia medžiaga – hipoalergiška, pralaidi orui, maloni kūnui. Galėsite rinktis iš kelių variantų: kombinezoną iš organinės medvilnės arba kombinezoną, kurio išorė siūta iš storo veliūrinio (ar kito) audinio, o pamušalas – iš medvilnės trikotažo. Kombinezonai dažniausiai būna su pirštinaitėmis ir gobtuvu.
  2. Ieškote dailaus klasikinio kombinezono. „Smėlinukas“ kombinezonai pasiūti iš minkšto fliso ir medvilnės derinio. Flisas – kokybiškas audinys, pasižymintis puikiu drėgmės išgarinimu bei termoizoliacinėmis savybėmis. Šis kombinezonas idealus pasirinkimas popietiniams pasivaikščiojimams, tinka dėvėti vėsesniu oru ar po lauko drabužiais.
  3. Ieškote kombinezonų įvairiems metų laikams. „Smėlinukas“ kombinezonai yra ne tik iš įvairių medžiagų (tiek, lengvų, tiek šiltų), bet ir įvairių spalvų – nup ryškių iki pastelinių, tolygūs arba papuošti iliustracijomis, mylimais mažylių herojais ar kitais piešiniais.

Smelinukas.lt – vieta, kur neabejotinai rasite norimą kombinezoną savo mažyliui: skirtingoms progoms, įvairiems metų laikams ir įvairiai veiklai.

Plačiau: https://www.smelinukas.lt/

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE