Konferencija KTU “Lietuvos Mokslas ir Pramonė 2019”

Spalio 25 d. 9 val. KTU (Kauno technologijos universitete) vyks konferencija – diskusija “Lietuvos Mokslas ir Pramonė 2019”.

Pramonės 4.0 revoliucija, 5G ryšio technologijos, dirbtinis intelektas, spartėjanti globalizacija – tai procesai, kurie jau dabar lemia, kaip mes gyvensime ateityje. Šie procesai atneša didžiulius pokyčius ir galimybes šalies ekonomikai, pramonės įmonėms, verslo sektoriui ir švietimo bei mokslo institucijoms.

Konferencijos tema „Kur investuosime nuo 2021 m.?“ kvies diskutuoti šalies pramonės, ekonomikos vystymosi ir finansų planavimo politikos bei strategijos klausimais.

Lietuvos mokslas ir pramonė renginio tikslas – suburti Lietuvos mokslo tyrėjus, akademikus bei verslo įmonių ir viešųjų organizacijų atstovus bendrai diskusijai.

Konferencijoje pranešimus skaitys Europos Komisijos Tyrimų ir inovacijų direktorato atstovai. Panelinėse diskusijose akademinės bendruomenės nariai, politikai, viešojo ir verslo sektoriaus atstovai diskutuos kaip užtikrinti Lietuvos konkurencinį pranašumą globalioje inovacijų ekonomikoje ir kokios yra Lietuvos mokslo ir pramonės galimybės naujame „Horizon Europe“ programos etape.

Konferencijos Lietuvos mokslas ir pramonė istorijos pradžia – 1949 m., tad diskutuoti ji kvies jau 69 -ąjį kartą. Konferencijos organizatorius: Kauno technologijos universitetas.

🔴 Registracija: https://lmip.ktu.edu/registracija/
🔴 Programa: https://lmip.ktu.edu/#programa

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE