Kraštiečių nuvelti paukšteliai nutūpė ant Prezidentūros šv. Kalėdų eglės

Lapkričio 25 d., Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė papuošė ir įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę. Šių metų Prezidentūros kalėdinė eglutė kitokia – ant jos nutūpė ne tik tradiciniai žaisliukai, bet ir simboliniai vienybės paukšteliai.

Artėjant gražiausioms metų šventėms Diana Nausėdienė kvietė įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją.

Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų kraštiečiai. Ant Prezidentūros šv. Kalėdų eglės nutūpė Sūdavos vaikų dienos centro „Ateitis“ bendruomenės, Sūdavos bibliotekos kolektyvo, Vilkaviškio socialinės pagalbos centro Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinio auklėtinių, Vilkaviškio rankdarbių klubo „Lelija“ narių, Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenės, Karklinių kaimo bendruomenės vaikų dienos centro „Aukštyn kojom“ bendruomenės ir NVŠ būrelio „Kai darai – padarai“ narių nuvelti paukšteliai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prie šios akcijos prisijungusiems!

Kaip pranešama, Prezidentūrą pasiekė daugiau nei keli tūkstančiai kalėdinių žaisliukų iš visų 60-ties Lietuvos savivaldybių. Dalis jų, kaip gerumo ir vienybės simbolis, toliau pasklis po šalį – bus padovanoti tiems, kurie savo darbais stiprina ir saugo Lietuvą.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija pagal Prezidento komunikacijos grupės pranešimą spaudai

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE