Kraupus eismo įvykis VIA BALTICA kelyje, yra žuvusiųjų

Apie 10,40 val. kelyje VIA BALTICA, Marijampolės sav., Sasnavos sen., ties Palengviskos k., atnaujinus automobilių eismą po eismo įvykio ( įvykusio 2017-03-29 8.17 val, kurio metu žuvo du Latvijos Respublikos piliečiai), Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato vyriausiasis patrulis E. J.  (g. 1984 m.) reguliavo  eismą.

Stabdant automobilius, važiuojančius nuo Kauno pusės, į pirmą sustojusį lengvąjį automobilį (FORD FIESTA)  VW PASSAT (vairavo latvis) atsitrenkė iš paskos važiuojantis lengvasis automobilis, kuris partrenkė eismą reguliuojantį pareigūną ( pareigūnas nuo smūgio buvo nusviestas į griovį, dėl galimų sužalojimų jis buvo išvežtas į Marijampolės ligoninę, po apžiūros, nustačius kojos ir rankos nubrozdinimus bei šono sumušimą, paleistas į namus.

Eismo įvykio metu nukentėjo ir pirmajame automobilyje (FORD FIESTA)ant galinės sėdynės sėdėjusi moteris (g. 1983 m.) – ji išvežta į Marijampolės ligoninę, o  4 mėn. kūdikis išvežtas į Kauno klinikas.

Įvykio metu buvo sužalotas ir antrojo automobilio VW PASSAT keleivis (g. 1977 m.)Latvijos Respublikos pilietis, kuris išvežtas į Marijampolės ligoninę.

Abiejų automobilių vairuotojai nesužaloti.

Eimas šiame kelio ruože dar  uždarytas .

15min foto

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE