Krovinių gabenimas

Reikalingas greitas, patikimas krovinių gabenimas jūra bei sausumos transportu? Patyrę specialistai užtikrins, kad Jūsų kroviniai visuomet laiku pasiektų reikiamą paskirties vietą. Krovinių gabenimai vykdomi modernia technika, transporto priemones vairuoja patyrę ir daug metų dirbantys vairuotojai, todėl galite būti užtikrinti aukšta teikiamų paslaugų kokybe. Sužinokite daugiau apie krovinių gabenimo paslaugas šiame straipsnyje.

Krovinių gabenimo maršrutai

Kroviniai gabenami tūkstančių kilometrų atstumu tarp ES ir NVO šalių laivais ir sausumos transporto priemonėmis. Esamas tinklas apima nuo vakarų Europos iki Rusijos, Ukrainos ar Kazachstano. Krovinių gabenimo tinklas nuolatos plečiamas ir apima vis daugiau šalių. Gabenant krovinius, patyrę logistikos ekspertai parenka optimalius maršrutus, kurie padeda sutaupyti daug laiko bei gabenimui skiriamų išlaidų.

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Sausumos bei jūros keliais gabenami pilni ir daliniai kroviniai, taip pat pavojingi ar atitinkamos temperatūros sąlygų reikalaujantys kroviniai. Dalinių krovinių gabenimas – tai puikus sprendimas gabenant smulkesnius, nedidelio kiekio krovinius, kadangi šios paslaugos kainuoja kiek pigiau, nei pilnų krovinių gabenimas, ir galite sutaupyti.

Moderni gabenimo technika

Visi kroviniai gabenami modernia technika. Transporto priemonėse įmontuotos sistemos leidžia matyti tikslią krovinio buvimo vietą, todėl galėsite būti užtikrinti, kad krovinys yra saugus ir visada žinoti apytikslį, iki pristatymo likusį laiką.

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas greitai, patikimai ir už prieinamą kainą!

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE