,,Kultūra visur” lankėsi Marijampolėje

Projekto ,,Kultūra visur“ komanda pirmą kartą lankėsi Marijampolės kurčiųjų draugijoje. Kartu su bendruomene muzikavome, atradome ritmus, jautėme vibracijas.
Mūsų projekto komandos draugas muzikos pedagogas Linas Švirinas su kurčiųjų draugija padėjo bendrauti per muzikos garsus: bendruomenės nariai grojo afrikietiškais būgnais, stovėdami skambančiuose dubenyse galėjo pajausti vibracijas.
Marijampolės kurčiųjų draugija projekto komandą ypač šiltai priėmė, diskutavo, domėjosi vykdoma veikla ir mielai įsitraukė į muzikos terapiją, kurioje svarbiausia buvo emocijos, pojūčiai ir vienas kito pajautimas.
Kartu praleistas laikas buvo turiningas, jautėsi šiluma ir bendruomenės atsidavimas, draugiškumas, vienas kito supratimas ir palaikymas. Ši bendruomenė be galo kūrybinga: jie parodė savo rankomis kurtus rankdarbius, o kiek dar apie juos nežinome, bet tikimės draugauti toliau, sužinoti, pažinti, kurti kartu. Ačiū Marijampolės kurtiesiems.
Projektą ,,Kultūra visur“ įgyvendina Marijampolės kultūros centro savanorių komanda, projektą finansuoja Europos solidarumo korpusas.

 

Marijampolės kultūros centro inf. 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE