Kultūros centras vėl laukia lankytojų: kol kas galima apžiūrėti tik parodas

Kol kas kultūros centre apsilankyti kviečiami tik parodų lankytojai, renginiai dar nevyksta.

Užsukti pasigrožėti ekspozicijomis bus galima pirmadieniais–penktadieniais: 10.00 val. – 14.00 val. ir 15.00 val. – 19.00 val. Nuo 14.00 iki 15.00 val. bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, todėl lankytojai į kultūros centrą nebus įleidžiami.

Kultūros centre lankytis bus galima tik dėvint apsaugines veido priemones ir vienkartines pirštines, bus ribojami lankytojų srautai. Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims vyresniems nei 60 m. amžiaus ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis. Karščiuojantys lankytojai arba turį ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į kultūros centrą nebus įleidžiami. Lankytojai turės dezinfekuoti rankas, o apžiūrėdami ekspozicijas laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Kultūros centro administracija planuoja, kad nuo gegužės 18d. savo veiklą jau galės atnaujinti ir kai kurie meno mėgėjų kolektyvai, tačiau, laikantis nustatytų karantino sąlygų, pradėti repeticijas galės ne visų amžiaus grupių nariai ir bus ribojamas kolektyvo narių, dalyvaujančių repeticijose, skaičius.

Planuojama, pagal karantino švelninimo etapus, vėliau pradėti organizuoti renginius tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, tačiau pagal galiojančias rekomendacijas: juose galės dalyvauti ne daugiau kaip 30 dalyvių (renginio organizatoriai ir personalas neįskaičiuojami) ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas, tenkantis vienam asmeniui, turės būti išlaikomas nustatytas 2 metrų atstumas tarp asmenų ar žmonių, jeigu tai yra vienos šeimos nariai, grupių.

Kultūros centro kolektyvas viltingai laukia ir ruošiasi susitikimams su žiūrovais renginiuose įvairiose erdvėse, į kuriuos lankytojai bus kviečiami atsižvelgiant į visas rekomendacijas, o šiuo metu džiaugiasi galimybe pakviesti aplankyti parodų ekspozicijas ir dėkoja už supratingumą bei prašo laikytis nustatytų reikalavimų.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE