Kybartų „Sveikata“ nusileido Vilniaus „Ateičiai“

Vakar, išvykoje vykusiose rungtynėse, Kybartų „Sveikata“ rezultatu 2:3 nusileido Vilniaus futbolo mokyklos „Ateitis“ futbolininkams.

Rungtynes „Sveikatos“ futbolininkai pradėjo šiek tiek išsiderinę, darydami daug neišprovokuotų klaidų. Pirmo kėlinio viduryje komanda „atsibudo“, kartas nuo karto „paspausdama“ varžovus ir vis labiau grasindama varžovų vartams. Netrukus Mato Kiškėno smūgis sudrebino vartų virpstą, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. Po šio epizodo, „Sveikata“ dar labiau suaktyvėjo ir kėlinio pabaigoje po Karolio Kereišos perimto kamuolio ir uždirbto vienuolikos metrų baudinio, Artūras Pečiulis išvedė ekipą į priekį.

Įvartis „į rūbinę“ nesugniuždė aikštės šeimininkų.  Jau kėlinio pradžioje po kampinio ir sėkmingo „Ateities” žaidėjo epizodo rezultatas tapo lygus – 1:1, o kėliniui įpusėjus šeimininkai jau ir išsiveržė į priekį 1:2.  Nepaisant didelių pastangų, šeimininkai sėkmingai gynėsi, o po greitos kontraatakos ir dar labiau padidino pranašumą – 1:3. 

Per pridėtą laiką pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau laiko rezultatui išlyginti nebelieka – nusileista rezultatu 2:3. 

Nepaisant nesėkmės, pirmą kartą oficialiose rungtynėse Kybartų „Sveikata“ pagrindinės ekipos spalvas gynė Evaldas Rašimas ir Domas Vaicaitis.

Kybartų “Sveikata” inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE