Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo Taurės varžybose bronzos medalis

Gegužės pirmą ir antrą dienomis, vaizdinguose Trakų Galvės ežero vandenyse vyko Lietuvos taurės baidarių bei kanojų irklavimo varžybos. Jose be mūsų šalies sportininkų, taip pat dalyvavo svečiai iš brolišos Latvijos. Tad dėl teisės vadintis nugalėtojais iš viso varžėsi net 155 irkluotojai.

Malonu pranešti, jog moterų grupėje bronzos medalį iškovojo Lietuvos nusipelniusio trenerio Beniaus Jankevičiaus auklėtinė, marijampolietė, Inga Keršytė–Martyšienė. Taigi, prakaitas išlietas varginančių treniruočių metu tikrai nebuvo beprasmis ir kaip matome davė rezultatą.

Vyrai, Marijampolės sporto centro irklavimo padalinio auklėtiniai, Titas Žilinskas ir Domantas Katilius pasirodė šiek tiek kukliau. Nors jie jaunių grupėje, dviviečių baidarių 1000 metrų rungtyje pateko į finalą, bet galutinėje įskaitoje užėmė devintąją vietą. Tačiau žinant kiek daug stiprių irkluotojų varžėsi šiose varžybose dėl teisės vadintis nugalėtojais tai, galima teigti, taip pat yra visai neblogas rezultatas.

Moterų grupėje, dviviečių baidarių 500 metrų rungtyje, septintos finišavo marijampolietė Skaiva Gudelevičiūtė, irklavusi poroje su vilniete Patricija Žukaite. Tai neblogas pasirodymas, tačiau dar yra kur tobulėti…

Vytautas Karsokas

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE