Lietuvos čempionato antrajame etape – pergalė

Prie starto linijos

Liepos 21 dieną rašėme apie pusbrolių Kristupo ir Agniaus Pilipavičių iš Marijampolės sėkmingą startą Baltijos šalių automobilių kroso pirmenybėse, mini bagių klasėje, vykusiose Latvijos Pilskalnės trasoje.

Malonu pranešti, kad praėjusį sekmadienį Kupiškio rajono Uoginių 800 metrų ilgio trasoje įvykusiame Lietuvos automobilių kroso čempionato antrajame etape, Agnių Pilipavičių vėl lydėjo sėkmė. Jaunasis sportininkas mini bagių klasėje užėmė pirmąją vietą. Tačiau jo pusbroliui, Kristupui, trijuose važiavimuose parodžiusiam geriausią laiką, finalinio, ketvirtojo važiavimo metu dėl avarijos lenktynių trasoje, pasiekti pergalės nepavyko.

Pasak jaunųjų automobilistų trenerio Audriaus Pilipavičiaus, šiame etape dalyvavo 15 komandų startavusių visų klasių lenktyniniais automobiliais, iš viso 60 ekipažų. Beje, dėl finansavimo problemų Marijampoliečiai Agnius ir Kristupas Pilipavičiai su savo mini bagiais atstovavo ne Marijampolės, bet Šakių ,,Motorsport LT” komandai.

Susumavus visus važiavimų rezultatus, šiame Lietuvos čempionato etape, komandinėje įskaitoje pirmoji vieta pripažinta – ,,Motorsport LT” (Šakiai), antroji vieta – ,,Emsport” (Telšiai) bei trečioji vieta ,,Smart Motorsport” (Marijampolė) komandoms. Beje, pastarosios komandos garbę gynęs Laurynas Petraška, taip pat užėmė trečiąją vietą ,,Bagi 1600″ automobilių klasėje.

Asmeninėje įskaitoje nugalėtoju mini bagių klasėje tapo Agnius Pilipavičius, ,,Super Cars Bagi” automobilių klasėje startavęs nugalėtoju tapo Vytautas Valiukonis, o ,,Super 2000″ klasėje – Martynas Pikčilingis. Abu sportininkai iš Šakių.

Galerijoje – autoriaus ir Audriaus Pilipavičiaus nuotraukos

Sūduvos gidas logotipas

Vytautas Karsokas

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE