Lietuvos gimtadienis Marijampolės vaikų lopšelyje – darželyje „Nykštukas“

Lietuvos gimtadienis – tai diena, kai per įvairias veiklas vaikams galima paaiškinti, kas yra Tėvynė, meilė jai, patriotizmas. Visa tai mes stengiamės padaryti žaismingai ir vaikams suprantamai, apsiribojame jiems linksma veikla. Šventės laukimas prasidėjo labai anksti ir labai linksmai.

Vasario 13 dieną lopšelyje – darželyje viešėjo svečiai iš Marijampolės profesinio rengimo centro – tai Paslaugų skyriaus neformaliojo švietimo grupių vadovė Lina Bankauskaitė – Šleinotienė, floristo profesijos mokytoja Lina Lelešienė ir šios specialybės absolventas Martynas Macikonis. Jie vedė floristikos edukacines kūrybines dirbtuves. Mažieji floristai gėlių žiedais ir gamtinėmis medžiagomis puošė apyrankes ir atšvaitus, skirtus netradiciškai pažymėti Vasario 16 – ąją.

Vasario 14 dieną šventiškai išpuoštoje salėje surengėme Lietuvai skirtų eilėraščių konkursą, kurį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Rūta Strolienė.

Vasario 15 dieną visa lopšelio – darželio bendruomenė susitiko ant „Nykštuko“ piliakalnio prie Lietuvos trispalvės. Visi prisiminėme vėliavos spalvas, jų reikšmę, dainavome dainas, deklamavome eilėraščius, į dangų paleidome trispalvius balionus su palinkėjimais Lietuvai ir vaišinomės trisplavėmis vaišėmis – vaisių vėrinėliais.

Nuo kovo 1 iki kovo 11  dienos visus pakviesime dalyvauti edukacinėje programoje „Valanda muziejuje“, kuri vyks įstaigoje įrengtame muziejuje. Programos metu dalyviai galės susipažinti su muziejaus eksponatais ir kūrybinėse dirbtuvėlėse pasigaminti apyrankes arba sages.

Tikimės, kad šios veiklos vaikams įsimins ilgam – juk teigiami pojūčiai patirti vaikystėje, tai geriausias būdas ugdyti pilietiškumą.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE