Lietuvos pradinio ugdymo pedagogų asociacijos Marijampolės skyrius paminėjo veiklos jubiliejų

Vakar Lietuvos pradinio ugdymo pedagogų asociacijos (LPUPA) Marijampolės skyrius šventė 20 metų veiklos jubiliejų. Kartu paminėti gražią veiklos sukaktį rinkosi skyriaus narės, esamos ir buvusios pirmininkės, partneriai, svečiai ir palaikantys draugai.

Pranešimą apie LPUPA Marijampolės skyriaus veiklą ir pasiekimus skaitė viena iš trijų skyriaus įkūrėjų Liuba Stankevičienė. Ji susirinkusiems ne tik pasakojo apie iššūkius, su kuriais teko per kelis dešimtmečius susidurti, bet prisiminė ir daug naudos, naujo pažinimo džiaugsmo davusias ir įkvėpusias pažintines švietimo ir kultūros kupinas keliones Lietuvoje ir svetur. Liuba pasidžiaugė, kad šiuo metu Marijampolės skyriuje drauge dirba 58 pedagogės.

Pagrindinės LPUPA organizacijos veiklos kryptys išliko tokios pačios, tai: pedagoginio meistriškumo kėlimas bendradarbiaujant ir bendraujant, konferencijos, seminarai, išvykos ir susitikai su kitų miestų pradinio ugdymo pedagogais, bendradarbiavimas su kitomis visuomeninėmis organizacijomis.

Marijampolės skyriaus narės-pedagogės per 20 metų užmezgė išties daug naudingų ir reikšmingų ryšių ir švęsdamos savo veiklos 20-metį dėkojo partneriams ir rėmėjams, kurie visada pagelbėja ir skatina toliau augti bei tobulėti. Tarp tokių, kurie gavo padėkas – ir Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. Jam skirta padėka už nuoširdų bendradarbiavimą, gebėjimą įkvėpti, begalinį palaikymą, kurio dėka noras tobulėti, augti ir atrasti visada yra šalia.

LPUPA Marijampolės skyrius švenčia 20 metų veiklos jubiliejų / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Renginyje dalyvavęs meras džiaugėsi keletą dešimtmečių besitęsiančia iniciatyvia pedagogių veikla, nuolatiniu noru tobulėti, sužinoti daugiau ir tapti tikromis savo srities profesionalėmis. Meras gyrė asociacijos narės už netradicinį mąstymą, inovatyvius sprendimus švietimo ir būtent pradinio ugdymo srityje ir, žinoma, begalinę meilę savo darbui.

Meras kartu su padėjėja Agne Pavelčikiene padėkas ir atminimo dovanas Lietuvos pradinio ugdymo pedagogų asociacijos Marijampolės skyriaus veiklos 20-mečio proga už atsakingą požiūrį, idėjas vadovaujant Lietuvos pradinio ugdymo pedagogų asociacijos Marijampolės skyriui bei įgyvendinant švietimo naujoves pradinio ugdymo srityje įteikė šioms pedagogėms: Svetlanai Andriušienei, Rimai Berčiūnienei, Kristinai Dumčienei, Jolantai Mikulienei, Vilijai Pridotkienei, Rimai Skirkevičienei, Liubai Stankevičienei.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE