Vasario 7 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko Lietuvos Respublikos jaunučių (2013 m. gimimo ir jaunesnių) paprastųjų šaškių čempionatas, subūręs net 74 jaunuosius šaškininkus iš 11 Lietuvos miestų ir rajonų: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Plungės, Alytaus, Jonavos, Marijampolės, Kaišiadorių, Eržvilko, Šilutės ir Šakių.
Jaunieji sportininkai demonstravo susikaupimą, strateginį mąstymą bei atkaklumą. Berniukų grupėje čempiono vardą iškovojo vilnietis Demian Akimcev, surinkęs 16 taškų iš 18 galimų. Mergaičių grupėje nepralenkiama buvo šiaulietė Vakarė Sabaliauskaitė, surinkusi 17 taškų iš 18.
Šakių atstovai šiame čempionate buvo dvejais–ketveriais metais jaunesni už daugelį varžovų, todėl aukščiausių vietų pasiekti nepavyko. Vis dėlto jauniesiems šakiečiams tai tapo itin vertinga patirtimi – galimybe išbandyti jėgas su pajėgiais varžovais, tobulinti žaidimo įgūdžius bei stiprinti pasitikėjimą savimi.
Čempionato atidarymo metu dalyvius ir svečius pasveikino Šakių „Varpo“ mokyklos direktorius Mindaugas Venckūnas. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Šakių rajono savivaldybės vicemerė Gintautė Didžbalienė, pasidžiaugusi gausiu dalyvių skaičiumi, jaunųjų sportininkų entuziazmu bei šaškių sporto augimu Lietuvoje.
Nuoširdžiai dėkojama Šakių „Varpo“ mokyklos bendruomenei ir visiems prisidėjusiems prie sklandaus čempionato organizavimo.
Tokie renginiai ne tik stiprina sporto tradicijas, bet ir ugdo jaunąją kartą.
Sveikiname čempionus ir prizininkus bei jų trenerius!

