Liko mažiau nei pusmetis, tačiau verslas neskuba

Teisinės įmonės “Justicija” prašymu, mes nuolat stengėmės informuoti visas įmones apie tai, jog po euro įvedimo Lietuvoje, visos akcinės bendrovės (AB) ir uždarosios akcinės bendrovės (UAB) privalo pasikeisti savo įstatus, įstatinį kapitalą išreikšdamos eurais.

Valstybė šiam, iš pirmo žvilgsnio paprastam uždaviniui, davė net 2 metų laikotarpį. Iki termino pabaigos, kuris sueis šių metų gruodžio 31 dieną, lieka kiek mažiau nei 6 mėnesiai, tačiau įstatų keitimą yra atlikusios mažiau nei pusė įmonių, kurios tą padaryti privalo.

Įstatų keitimas privalomas, o jo neatlikusių įmonių vadovams grės administracinės nuobaudos.

Įstatų keitimas nėra sudėtinga ar brangi procedūra – UAB “Justicija” šią paslaugą atlieka vos nuo 40 eurų, tad jei nežinote kaip tą padaryti patiems, ar nenorite gaišti savo laiko, tiesiog susisiekite ir viskas bus atlikta už jus.

Nedelskite ir nelaukite paskutinės dienos – tuo metu bus daugiausiai atliekančių įstatų keitimą, dėl ko galimi ilgesni procedūros atlikimo terminai.

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Remis sako

    Kažkokia nesamonė, jei įstatai buvo, dar kol reikalavo, patvirtinti pas notarą, tai pakeisti juos į standartizuotus įstatus, vėl reikia norato patvirtinimo. Toms įmonėms kurioms jau nereikėjo notaro patvirtinimo, įstatus galima pakeisti be jo, internetu….

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.