Liudvinave – gerumo šventė

Tradicinė Gerumo šventė, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti, vėl sukvietė Liudvinavo  seniūnijoje gyvenančius neįgaliuosius ir senjorus bei jų artimuosius. 

Nuostabios bendrystės kupina Gerumo šventė šiemet  vyko  Liudvinavo bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo  Šv. Liudviko parapijos klebonas kun. Rimantas Venslova, kuris linkėjo susirinkusiems Dievo ir artimo meilės, ne tik artėjant šventėms, bet ir kasdien dalinantis atjauta ir nuoširdžiu dėmesiu su šalia esančiais.  Mišiose giedojo operos solistas Liudas Mikalauskas.

Sveikindama susirinkusius seniūnė Jolanta Maceikienė dėkojo visiems, kurie  palaiko ir džiaugiasi šia tradicija, džiaugėsi, kad artėjant gražiausioms metų šventėms bendruomenė noriai renkasi į šią šventę, kuri prasminga nuoširdžia bendryste kasmet nuskaidrina seniūnijoje gyvenančių neįgaliųjų ir senjorų bei jų artimųjų kasdienybę.

Renginyje žmones su negalia, senjorus bei visą bendruomenę sveikino savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Tarybos nariai Irena Lunskienė, šio renginio iniciatorė, pradėjusi organizuoti šventę dirbdama Liudvinavo seniūnės pareigose, ir Alvydas Kirkliauskas, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas.

Renginyje taip pat dalyvavo savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Tarybos nariai Albinas Mitrulevičius  ir Darius Kemeraitis bei Socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Štreimikytė Ratkevičienė.

„Džiaugiuosi, kad Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga Liudvinavo seniūnijoje jau  du dešimtmečius tęsiama graži tradicija sukviesti turinčius neįgalią ir senjorus bei jų artimuosius ir visą bendruomenę į nuoširdžią bendrystės šventę. Kartais gyvenimas suteikia žmogui įvairiausių išbandymų, tačiau padrąsinančiu žodžiu, pagalba, bendryste galime padėti žmonėms su negalia ar senjorams pasijusti  reikalingais ir  džiaugtis kiekviena gyvenimo diena bei bendravimu. Džiugu, kad pastaruoju metu požiūris į neįgaliuosius, nors ir pamažu, bet keičiasi, mažėja atskirtis, o seniūnija ir  Savivaldybės administracija visada pasirengusi  padėti ir prisidėti prie įvairių socialinių projektų įgyvendinimo, kad mažėtų atskirtis, neįgaliesiems ir senjorams būtų skiriama kuo daugiau dėmesio, kad jie nestokotų atjautos ir supratingumo“, – sakė mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Nuoširdų koncertą, kuriame skambėjusios dainos artėjant Kalėdų šventei ir džiugino, ir graudino, dovanojo dainininkas Liudas Mikalauskas, linkėdamas, kad visada būtų šalia žmogus, kuris atjaustų, padėtų ir visada būtų kartu. 

Renginio dalyviams seniūnijos ir parapijos klebono rūpesčiu įteiktos kalėdinės dovanėlės –  kalėdaičiai ir kalėdinės žvakės. 

Liudvinavo seniūnijoje gyvena daugiau kaip 300 įvairią negalią turinčių žmonių. Liudvinavo seniūnijoje Gerumo šventė, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai, kuri minima gruodžio 3 dieną, organizuojama nuo 2001 metų.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE