LVK ir „Uber” padės papildyti sumažėjusį kraujo rezervą

Šiuo metu Lietuvoje kritiškai sumažėjęs kraujo rezervas. Reaguodama į tai, Lietuvos verslo konfederacija ir vienas jos narių – bendrovė „Uber“ – pakvietė visus didžiausios paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijančios verslo organizacijos narius neatlygintinai dovanoti kraujo.

„Remiame neatlygintiną donorystę. Manome, kad geriausias būdas parodyti savo poziciją bet kuriuo visuomenei svarbiu klausimu yra prisidėti realiu indėliu, tam tikru veiksmu ir darbu, vien kalbų nepakanka. Todėl „Uber“ iki prekybos ir renginių centre VCUP Vilniuje įsikūrusio Nacionalinio kraujo centro (NKC) filialo nemokamai nuveš ir į namus ar darbą parveš visus neatlygintinai kraujo duoti norinčius Lietuvos verslo konfederacijos narius“, – sako Vytautas Černiauskas, „Uber“ operacijų ir logistikos vadovas Lietuvoje.

NKC informuoja, kad kraujo reikia ligoniams po sunkių chirurginių operacijų, gimdyvėms, nudegusiems, sužeistiems ir įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms. Vienintelis kraujo gavimo šaltinis – kiti sveiki žmonės.

LVK ir „Uber“  remia neatlygintiną kraujo donorystę, kuri laikoma pačia saugiausia. Daugelyje pasaulio šalių atliktais tyrimais nustatyta, kad savanoriškai ir be jokio finansinio atlygio aukojantys kraują žmonės mažiausiai linkę slėpti informaciją apie savo sveikatą ar gyvenseną, dėl kurios jie būtų netinkami donorystei. Pagrindinis jų tikslas – padėti kitam, o ne pasipelnyti.

Jums davus kraujo, gali būti išgelbėta kito žmogaus gyvybė.

Kaip su „Uber“ nuvykti neatlygintinai duoti kraujo?

  • „Uber“ programėlėje įveskite akcijos kodą LVKDONORAS
  • Akcijos kodas galioja tik kelionėms į ir iš kraujo surinkimo punkto VCUP (Upės g. 9, Vilnius).
  • „Uber“ dovanoja net 2 keliones iki 10 €.
  • Kelionės kainai viršijant nustatytą sumą, skirtumą padengs keleivis.
  • Kodu galima pasinaudoti 2016-01-18 nuo 11:00 iki 19:00 val.
Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.