LVŽS Šakių skyrius kreipiasi į STT ir FNTT dėl savivaldybėje vykdomų viešųjų pirkimų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis su nerimu žvelgia į situaciją vietos savivaldoje – liberalų, socialdemokratų ir konservatorių valdomose savivaldybėse kasdien aiškėja galimos naujos nepotizmo ir politinės korupcijos apraiškos. Jo nuomone, šioms partijoms, kurios visuomenei prisistato, kaip ypač modernios ir liberalios, turėtų būti gėda, jog šiuolaikinėje, 30 metų nepriklausomoje, Lietuvoje niekaip negali atsikratyti seno įpročio – toleruoti vagystes iš valstybės ir jos žmonių.

„Vieną dieną paaiškėja, kad Vilniaus miesto savivaldybė sudaro įtartinus sandorius plaučių ventiliavimo prietaisų įsigijimui, kitą dieną pranešama, jog socialdemokratų atstovai Kelmės savivaldoje įtariami korupcija, trečią dieną pranešama, jog Šakių rajono savivaldybėje administracijos direktoriaus konservatoriaus Dainiaus Grincevičiaus žmonai ir asmenų karantinavimuisi sudarė sutartį būtent su jai priklausančiais svečių namais. Tai kas įvyko Šakiuose ir kaip buvo pasinaudota Lietuvą ištikusia pandemija – pavyzdys, kaip konservatoriai „skaidriai“ naudoja mokesčių mokėtojų pinigus ir kitus resursus savo individualiems poreikiams tenkinti net ir tada, kai šalis grumiasi su mirtiną pavojų sukeliančia infekcija“, – teigia LVŽS Pirmininkas.

Šakių savivaldybės antikorupcijos komisijos pirmininko, Šakių savivaldybės tarybos nario ir Šakių LVŽS skyriaus pirmininko Tomo Skaizgirio teigimu, nuo pat pirmųjų konservatorių valdymo Šakiuose dienų buvo aišku, jog rūpinimasis savais – jiems yra prioritetas.

„Yra apmaudu, kad naudojamasi COVID-19 sukelta krize ir sudaromi abejotini sandoriai, metantys nepotizmo ir politinės korupcijos šešėlį visai Šakių savivaldybei. Jaučiu pareigą dėl to, ką matome vykstant Šakiuose, informuoti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą ir Specialiųjų tyrimų tarnybą, paprašant jų įvertinti Šakių savivaldybės atliekamus viešuosius pirkimus. Savivaldybės antikorupcijos komisija darys viską, kad tokios situacijos nepasikartotų. Juk jos labiausiai nuvilia žmones ir pamina pasitikėjimą vietos valdžia.“ – sako Šakių savivaldybės tarybos antikorupcijos komisijos pirmininkas T. Skaizgirys.

Tai jau ne pirmasis LVŽS narių kreipimasis į specialiąsias tarnybas šią savaitę. LVŽS frakcija Seime šį antradienį kreipėsi į STT prašydama įvertinti Vilniaus miesto savivaldybės atliekamus viešuosius pirkimus, kurie vykdyti COVID-19 priemonėms įsigyti.

 

LVŽS informacija

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Andrius sako

    O dieve, kam kalbėti, o kam patylėti, gal priminkime kaip pats karabasas renkasi žemes Lietuvoje, kadangi žinau kaip agrokoncernas “dirba” su ūkininkais ir kaip greitai ūkininkus padaro skolininkais ir padavinėja į teismus, plius kodėl karabasas blokavo seimo tyrimą dėl padėties žemės ūkyje? plius kaip keliukas tiesiamas pro vyriausybės vadovo namus, kur toliau kelias niekur neveda ir dar daug visokių skandalų skandalėlių kuri viskas yra blokuojama ir t.t. jei norima tirti, čia visiškas išnaglėjimas ir cinizmas. Nekenčiu šitos valdžios taip kad man vien šios partijos pavadinimas vimdo.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE