Manikiūras, pedikiūras – kokios tendencijos vyrauja dabar?

Norite atsinaujinti savo rankų ir kojų nagus? Tokiu atveju jums tikrai vertėtų susipažinti su naujausiomis šių metų tendencijomis.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai koks manikiūras bei pedikiūras yra populiarus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Ką save mylinti moteris turėtų rinktis šiais, 2020-aisiais, metais.

Lakavimas geliu išlieka madoje

Atrodo jau ilgą laiką populiarus gelinis nagų lakavimo būdas išlieka populiarumo viršūnėje. Dėl to per daug stebėtis greičiausiai nereikėtų, juk nulakuoti geliu nagai atrodo tiesiog stulbinančiai tiek ant rankų, tiek ant kojų.

Dabar madinga šviesia, pasteline spalva dažyti rankų nagai, o pedikiūrą populiaru daryti ir su ryškiais nagais – populiari raudona ar net juoda spalva.

Taip pat geliu lakuoti nagai turi ir ornamentų. Įprastą vieną nagą papuošti tam tikru paveiksliuku ar gelyte.

Prancūziškas lakavimas

Dar viena nemirštanti klasika – prancūziškas nagų lakavimas. Tai turi šiek tiek panašumo su lakavimu geliu, bet esminis išskirtinumas yra tai, jog geliu lakuoti nagai turi natūralų perėjimą ir šviesų perėjimą.

Tiesa, dabar vis labiau populiarėja ir atvirkštinis variantas, kai šviesios yra nago šaknys, tuo tarpu galiukas yra ryškios, pavyzdžiui, raudonos spalvos.

Prancūziško lakavimo atveju dažniausiai papildomi ornamentai nėra naudojami, bet išties jų ir nereikia, kadangi nagai atrodo pribloškiančiai.

Toks lakavimas itin tinka tuomet, kai yra ruošiamasi šventei – gimtadieniui, krikštynoms ar vestuvėms, kadangi į jūsų rankas tikrai kryps dėmesys.

Ombre lakavimas

Ombre lakavimas tarp tendencijų pateko prieš porą metų ir taip pat išlaiko tendencijas būti populiariu. Tai padeda sukurti itin subtilų, rafinuotą ir išlaikytą nagų dizainą.

Itin populiarus baltos ir rausvos spalvos derinimas, tiesa perėjimas vyksta ne ant pirštų galiukų, o nago viduryje.

Kita vertus tarp tendencijų atsiranda ir šis tas naujo – ombre derinamas net su tamsia spalva (juoda), tamsi spalva dengiama ant nago kraštų ir palaipsniui tamsėja. Dažniausiai tarpusavyje derinamos dvi, tačiau kartais būna net ir trys spalvos.

Ombre taip pat visuomet atkreipia žmonių dėmesį, kadangi tai nėra kasdieniška ir Lietuvoje vis dar atrodo kaip tam tikras šviežias oro gūsis.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE