Marijampolė puošiasi naujais gėlių žiedais!

Marijampolėje, kaip ir kasmet, prieš artėjančią miesto šventę, parkai ir viešosios erdvės puošiasi margaspalviais gėlynais. Poezijos ir Vytauto parkuose, miesto aikštės, Kauno ir Kauno gatvių prieigų gėlynuose sodinamos įvairiaspalvės gėlės, kurių didelė įvairovė ne tik traukia pasigrožėti, bet ir žavi darniomis kompozicijomis.

„Marijampolės grožis ir patrauklumas – žaliuojantys ir žydintys parkai bei ryškiaspalvių žiedų gėlynai. Esame Sūduvos sostinė, todėl džiaugiamės, kad kasmet puoselėdami savo miestą, sulaukiame marijampoliečių ir atvykstančių svečių įvertinimo, o graži ir žydinti aplinka yra mūsų miesto pasididžiavimas. Kviečiame gražinti savo įstaigų, organizacijų, namų teritorijas, puoselėti gražią aplinką, vertinti gėlynų kūrėjų ir prižiūrėtojų pastangas bei mėgautis žaliuojančiu ir žydinčiu miestu“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis

Vasarėjant, prieš artėjančią miesto šventę, bus suformuota dar daugiau gėlynų, pastatytos gėlių piramidės, kurios įvairiose erdvėse sužydės tarsi gėlių medžiai. Anksčiau sodintos įvairiose miesto erdvėse gėlės jau sodriai skleidžia ryškiaspalvius žiedus. Artimiausiu metu mieste bus pasodinta apie 10 tūkstančių gėlių sodinukų, kurie ateityje išsiplės, sužydės ir papildys gėlynus naujomis spalvomis.

Kviečiame visą bendruomenę kartu kurti žydintį miestą ir gegužės 24 d. 16 val. aktyviai dalyvauti, jubiliejinėje, jau 10-oje akcijoje „Žydintis tiltas, padovanok gėlę savo miestui!“ ir kartu papuošti tiltą per Šešupę Vilkaviškio gatvėje.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE