Marijampolė tęsia gerąją patirtį ir auginasi švietimo lyderius pati

Marijampolės savivaldybė jau antri metai imamasi mokytojų ir darželių vadovų trūkumo problemos sprendimo ir šiemet finansuoja 2 studijų vietas 2021-2022 m. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros studijų programoje „Švietimo lyderystė“. Ši  programa skirta norintiems įgyti bei tobulinti ugdymo srityje aktualias bei reikalingas vadybos kompetencijas.

„Džiaugiuosi, kad mes imamės iniciatyvos prisidėti prie mokytojų kvalifikacijos kėlimo ir jau antri metai jungiamės prie ISM vadybos ir ekonomikos universiteto projekto „Švietimo lyderystė“, skirto esamų ir būsimų švietimo įstaigų vadovų rengimui ir vadybinių kompetencijų stiprinimu. Tokiu būdu mes suteikiame galimybę ugdymo įstaigų atstovams kelti savo kvalifikaciją, ugdyti pasitikėjimą savimi, savo gebėjimais, mokėjimą identifikuoti problemas ir gebėti rasti sprendimus. Kviečiame ikimokyklinio, bendrojo, neformalaus ugdymo įstaigų vadovus, pavaduotojus ugdymui, pedagogus, planuojančius ateityje dirbti švietimo įstaigų vadovais dalyvauti atrankoje. Studijų kainos išties brangsta, tačiau matydami prasmę ir reikalingumą, nedvejojame jungtis prie šio projekto ir finansuosime  dvi studijų vietas “, – kalba Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Pernai metais buvo sulaukta dešimties pretendentų paraiškų. Marijampolės savivaldybė finansavo 4 studijų vietas ISM universitete, šiemet bus finansuojamos 2 studijų vietos. Keturi būsimi marijampoliečiai, švietimo lyderiai jau yra pasirinkę savo baigiamųjų darbų temas, kurios yra itin aktualios Marijampolės švietimo srityje.

Jeigu susidomėjote šia galimybe – daugiau apie studijų programą galite paskaityti čia – https://www.ism.lt/svietimo-lyderyste

Pagrindiniai reikalavimai norintiems pretenduoti į Marijampolės savivaldybės finansuojamas studijų vietas:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas bet kurioje studijų kryptyje (šakoje);
  • būtinas ne mažiau nei 3 metų darbo patirtis švietimo srityje;
  • intermediate (B1) arba aukštesnio lygio anglų kalbos žinios.

Susidomėjote? Užpildykite šią PARAIŠKOS FORMĄ 

ir išsiųskite el. paštu sc.marijampole@gmail.com

Išsami informacija – PARAIŠKŲ TEIKIMO SĄLYGOS IR KANDIDATŲ ATRANKA

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE