Trečiadienį Marijampolės kultūros centre atidarytos dvi ypatingos parodos, skirtos MKML 15-os metų jubiliejui ir Marijampolės krepšinio 100-mečiui paminėti.
Krepšinio bendruomenę, miesto gyventojus ir svečius subūrusio vakaro metu pristatyta jubiliejinė MKML paroda „Istorija, kuri nepakartojama…“, kviečianti prisiminti ryškiausias lygos akimirkas, pergales, emocijas bei žmones, kūrusius šios organizacijos istoriją per pastaruosius penkiolika metų.
Ne mažiau dėmesio sulaukė ir bronzinių 1996 metų Atlantos olimpinių žaidynių paroda. Lankytojai turėjo galimybę iš arti pamatyti išskirtinius eksponatus – olimpinį bronzos medalį, Lietuvos krepšininkų rungtynių marškinėlius bei kitus istorinius krepšinio reliktus, primenančius vieną garsiausių Lietuvos sporto pergalių.
Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, LR Seimo narys Karolis Podolskis, tarybos nariai, krepšinio bendruomenė bei gausus būrys sporto mylėtojų.
Vakaro metu netrūko nei prisiminimų, nei emocijų – susirinkusieji galėjo ne tik apžiūrėti parodas, bet ir pasinerti į bendrystės, istorijos bei meilės krepšiniui kupiną atmosferą.
Parodos Marijampolės kultūros centre lankytojų lauks iki gegužės 27 dienos.

