Marijampolėje baigtas krepšinio aikštelių atnaujinimas

Šių metų pradžioje, atlikus savivaldybės teritorijoje esančių krepšinio aikštelių apžiūrą, buvo parengtas aikštelių atnaujinimo planas, kuriame numatyta atnaujinti 9 krepšinio aikštelės. Kaip šią savaitę  informavo Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius – visi suplanuoti darbai yra užbaigti.

Remonto darbai atlikti Vasario 16-osios g., Vytenio g., Kauno g. prie namo Nr. 48, Kauno g. prie namo Nr. 70, Pašešupio parke, R. Juknevičiaus g. prie namo Nr. 100, Mokolų k. ir Rygiškių Jono gimnazijos stadione esančiose krepšinio aikštelėse. Šiose aikštelėse pagal poreikį buvo keičiami krepšinio lankai, lentos, ryškinamos linijos, remontuojama danga ir tvarkomos tvoros. Rygiškių Jono gimnazijos stadione taip pat sutvarkyta paplūdimio tinklinio zona, kur dvi  tinklinio  aikštės pertvarkytos į tris.

Pasak krepšinio aikštelių atnaujino procesą inicijavusio ir kuravusio vicemero Artūro Visockio, šiuolaikinius standartus atitinkančios sporto infrastruktūros poreikis savivaldybėje nuolat auga. „Krepšinio aikštelės – vieni iš labiausiai užimtų sporto infrastruktūros objektų, todėl nusprendėme atnaujinti jau nusidėvėjusius aikštelių elementus, kad sportuojantys gyventojai savo veikla galėtų užsiimti patogiau bei saugiau. Stengėmės, kad atnaujinimo darbai apimtų įvairiose miesto vietose esančias krepšinio aikšteles. Kitais metais planuojame tęsti krepšinio aikštelių atnaujinimo darbus, pirmiausia turėtų būti sutvarkyta Vytauto g. prie namo 47 esanti aikštelė “, – atliktus darbus apibendrino A. Visockis.

Atnaujinta infrastruktūra besinaudojančius gyventojus prašome būti atsakingais ir tausoti savivaldybės gyventojų turtą bei gerbti aplinkinių namų gyventojų poilsį.

Apie pastebėtus krepšinio aikštelių ir kitos Marijampolės savivaldybėje esančios sporto infrastruktūros apgadinimus ir trūkumus kviečiame informuoti Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąjį specialistą Tomą Kiverį el. paštu tomas.kiveris@marijampole.lt arba tel. (8 343) 90 097.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE