Marijampolėje – dar keturi nauji viešojo transporto laukimo paviljonai

Siekiant pagerinti viešojo transporto laukimo sąlygas keleiviams bei suteikiamų paslaugų kokybę, mieste pamažu atnaujinamos viešojo transporto laukimo vietos, o ten, kur jų nebuvo, įrengiamos visiškai naujos. Nauji viešojo transporto laukimo paviljonai nuo šiol yra  Kauno gatvėje prie Marijampolės profesinio rengimo centro, R. Juknevičiaus gatvėje prie Sūduvos gimnazijos, Mokolų gatvėje ties 13 numeriu pažymėtu namu ir Mokolų gatvėje esančioje autobusų apsisukimo vietoje.

viešojo transporto laukimo paviljonas MarijampolėSavivaldybės meras Povilas Isoda sako, kad visos šios vietos buvo pasirinktos neatsitiktinai. „Mokolų gatvėje ties 13 numeriu pažymėtu namu anksčiau tebuvo tik suolelis, bet dabar, atnaujinus pėsčiųjų ir dviračių taką, buvo nuspręsta įrengti ir naują autobusų laukimo vietą. Įvertinus žmonių srautus, paviljonas buvo įrengtas ir prie Marijampolės profesinio rengimo centro. O R. Juknevičiaus gatvėje ir Mokolų gatvėje esančioje autobusų apsisukimo vietoje nauji paviljonai buvo įrengti todėl, kad ateityje, įgyvendinant Darnaus judumo Marijampolės mieste planą, būtent šiose stotelėse planuojama įrengti informacines švieslentes“, – pasakoja meras P. Isoda.

Visi keturi nauji viešojo transporto laukimo paviljonai yra įstiklinti, apsaugo nuo vėjo, darganos, lietaus ar kaitrios saulės, o ant suolelio galima prisėsti ir pailsėti laukiant kelionės.

Mokolų gatvėje stovėjęs senasis skardinis viešojo transporto laukimo paviljonas, gyventojų prašymu buvo perkeltas į sodų bendriją „Ramunė“, Puskelnių kaime.

Kaip visada dėkojame pilietiškiems gyventojams, kurie, pastebėję sulaužytą suoliuką ar išdaužtą stiklą paviljone, apie tai informuoja savivaldybės administraciją. Dirbdami kartu galime greitai sureaguoti į kilusias problemas ir jas operatyviai išspręsti.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE