Kovo 20 dieną 10.00 valandą Marijampolėje vyks diskusija-forumas „Atliekos Marijampolės regiono savivaldybėse“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.
Renginys bus organizuojamas Marijampolės profesinio rengimo centras patalpose (Kauno g. 117, Marijampolė).
Forume bus aptariami aktualiausi atliekų tvarkymo klausimai regione: komunalinių atliekų surinkimo ir rūšiavimo situacija, gyventojų įsitraukimas bei atsakomybė mažinant atliekų kiekius, žiedinės ekonomikos principų taikymas, taip pat gerosios praktikos ir iššūkiai, su kuriais kasdien susiduria savivaldybės bei atliekų tvarkymo specialistai. Temomis, kurios šiandien nebeapsiriboja vien techniniais sprendimais – jos tiesiogiai susijusi su kiekvieno gyventojo pasirinkimais ir bendru regiono požiūriu į aplinkos apsaugą.
Diskusijoje dalyvaus LR aplinkos ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė Vilma Slavinskienė, Pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė Asta Burbaitė, „Ecoservice“ Atliekų surinkimo verslo direktorė Daiva Skrupskelienė, „Biomotorai“ projektų vadovas Andrius Rinkevičius, EMP Recycling marketingo ir klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Miglė Kardokienė bei Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro Veiklos plėtros ir administravimo skyriaus vadovas Tomas Macijauskas.
Renginio metu įmonės pristatys parodomuosius stendus, kuriuose supažindins su savo veikla, paslaugomis bei pažangiais atliekų tvarkymo sprendimais. Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus, diskutuoti ir iš arčiau susipažinti su praktiniais sprendimais, kurie jau šiandien taikomi įvairiose Lietuvos savivaldybėse.
Diskusiją-forumą organizuoja Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras. Renginys atviras visiems, kuriems rūpi atsakingas išteklių naudojimas, efektyvesnis atliekų tvarkymas ir tvaresnė aplinka mūsų regione.
Kviečiame aktyviai dalyvauti ir kartu ieškoti sprendimų, kurie padės kurti švaresnę, sąmoningesnę ir atsakingesnę Marijampolės regiono ateitį.


