Marijampolėje lankosi ,,Erasmus+” projekto dalyviai

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija kartu su partneriais iš Ispanijos, Vengrijos, Italijos ir Portugalijos dalyvauja „Erasmus+“ projekte „Basic Sciences All Over Life“.

Projektas skirtas didinti mokinių motyvaciją mokytis įvairių dalykų ir sieti juos su savo ateities profesija. Šiandien Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas susitiko su Marijampolėje besilankančiais projekto partneriais. Šiuo metu Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje lankosi 12 mokytojų ir 24 mokiniai.

Pasak P. Marozo, „Erasmus+“ projektai suteikia įvairių galimybių: „Tuo pačiu metu galite įgyti naujų žinių, patirties, susipažinti su šalies kultūra, užmegzti ryšius su naujais žmonėmis ar tiesiog įdomiai ir smagiai praleisti laiką. Viso to ir noriu jums palinkėti. Taip pat linkiu kiekvienam iš šio vizito parsivežti kažką naudingo ir prasmingo. Gerų jums potyrių“.

Svečiams buvo parodytas reprezentacinis Marijampolės savivaldybės filmas, po kurio svečiai galėjo užduoti rūpimus klausimus. Vizito Lietuvoje ir Marijampolėje metu svečiai aplankys įvairias įstaigas ir įmones, kur iš arčiau susipažins su jų veikla, gamybos procesais. Svečiams taip pat pristatoma krašto istorija ir kultūra.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE