Sekmadienį, 01:19 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Draugystės g. dega daugiabutis gyvenamasis namas.
Atvykus ugniagesiams, bendrabučio trečiame aukšte degė buto balkonas atvira liepsna.
Gaisro metu apdegė ir aprūko balkonas (3 m² ploto), išdužo buto langas.
Bute žmonių nebuvo.
Ketvirto aukšto gyventojai (2 suaugę žmonės ir vaikas) išvesti į lauką.
Dūmų detektoriaus nebuvo.
Šaltinis:
PAGD prie VRM

