Dėl gaisro futbolo manieže Marijampolėje pirmadienio vakarą buvo evakuota apie 1 tūkst. žmonių.
Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 17.20 val. Kauno gatvėje esančiame futbolo manieže, kuriame vyko futbolo varžybos, kilo gaisras.
Pirminiais duomenimis, vienas iš sirgalių numetė dūminę „šaškę“, nuo kurios užsidegė už tribūnų buvęs čiužinys, durys ir plastikinių langų rėmai.
Atvykę į įvykio vietą ugniagesiai užgesino gaisrą. Žmonės nenukentėjo, nuostolis nustatomas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.
Platinti ar kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama
Šaltinis:
Ingrida Stenulienė (ELTA)

