Marijampolėje tęsiamas nuotolinis ugdymo procesas

Dar vienai karantino savaitei einant į pabaigą jau įprastu tapusiame nuotoliniame ketvirtadienio susirinkime Marijampolės savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai diskutavo su Marijampolės savivaldybės bendrojo bei neformaliojo ugdymo įstaigų vadovais dėl ugdymo organizavimo artimiausiu metu.

„Labai gaila, bet matome, kad epidemiologinė situacija visoje Lietuvoje negerėja, susirgusiųjų COVID-19 ar turėjusių kontaktą skaičiai išlieka išties nemaži. Jeigu praėjusią savaitę matėme prošvaisčių kažką keisti ir ugdymo procesą laisvinti, tai šią savaitę tokių minčių praktiškai nebeliko. Vienintelis logiškas sprendimas ir toliau ugdymo procesą vykdyti nuotoliniu būdu, taip užtikrinant mokinių ir mokytojų saugumą bei saugant visos švietimo bendruomenės narių sveikatą.“, – susirinkimo pradžioje savo poziciją dėstė savivaldybės meras Povilas Isoda.

Suprasdami įtemptą situaciją ir siaučiančio viruso grėsmę įstaigų vadovai palaikė idėją tęsti nuotolinį 5–12 klasių mokinių ugdymo procesą.marijampolės švietimo įstaigų pasitarimas

Tuo tarpu ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo procese pasikeitimų nėra, ugdymas vyko ir vyks įprastu būdu, tačiau Vyriausybei sugriežtinus karantino ribojimus, nustatyta, kad neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo mokytojas gali dirbti su mokinių ar suaugusiųjų grupe, ne didesne kaip 2 mokiniai (iki tol buvo leidžiama grupė iki 5 žmonių).

Gimnazijų vadovai taip pat išsakė aiškią poziciją dėl pagalbos abiturientams besiruošiant brandos egzaminams. Kaip ir paskutiniame susirinkime, taip ir šiame išlieka vieninga suteikti abiturientams galimybę konsultuotis bei dalyvauti individualiuose susitikimuose, kurių metu bus užtikrinamas saugumas laikantis saugaus atstumo, naudojant apsaugos priemones ir tinkamai vėdinant bei dezinfekuojant patalpas.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE