Marijampolėje vėl atgijo fontanai

Vėsūs ir lietingi orai traukiasi vietą užleisdami vis dažniau mus visus džiuginančiai saulei. Sušvelnėjus karantino sąlygoms labai smagu išeiti pasivaikščioti gryname ore, aplankyti mūsų gražiuosius parkus ir pasidžiaugti trykštančių fontanų vandens žaismu.

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant vasaros sezonui, Poezijos ir Vytauto parkuose bei J. Basanavičiaus aikštėje, esantys fontanai buvo testuojami ir tvarkomi, kad galėtų džiuginti gyventojus. Atėjus vasarai, fontanų vanduo bus išjungiamas vėliau, todėl vakarais bus galima gėrėtis vandens ir spalvų grožiu.

Vasarą, ypač mažieji marijampoliečiai mėgsta pliuškentis po trykštančiu vandeniu, todėl fontanų vanduo yra reguliariai tiriamas, kad džiaugtis juo būtų saugu.

Marijampolėje vėl atgijo fontanai

Vėsūs ir lietingi orai traukiasi vietą užleisdami vis dažniau mus visus džiuginančiai saulei. Sušvelnėjus karantino sąlygoms labai smagu išeiti pasivaikščioti gryname ore, aplankyti mūsų gražiuosius parkus ir pasidžiaugti trykštančių fontanų vandens žaismu.Kaip ir kiekvienais metais, artėjant vasaros sezonui, Poezijos ir Vytauto parkuose bei J. Basanavičiaus aikštėje, esantys fontanai buvo testuojami ir tvarkomi, kad galėtų džiuginti gyventojus. Atėjus vasarai, fontanų vanduo bus išjungiamas vėliau, todėl vakarais bus galima gėrėtis vandens ir spalvų grožiu.

Posted by Marijampolės savivaldybė on 2020 m. gegužės 22 d., penktadienis

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE