Marijampolėje viešėjo užsienio šalių ambasadoriai

Birželio 10 dieną Marijampolės regioną su pažintiniu vizitu aplankė užsienio šalių ambasadoriai, akredituoti Lietuvos Respublikoje. Užsienio reikalų ministerijos organizuota išvyka iš arčiau susipažinti su Sūduvos krašto istorija, kultūra, ekonominiu potencialu sudomino Norvegijos, Suomijos, Vokietijos, Prancūzijos, Estijos, Rumunijos, Airijos ir kitų šalių, su kurių miestais Marijampolė turi ar turės ateityje partnerystės ryšius, ir tolimesnių, egzotiškesnių valstybių, tokių kaip Filipinai, Palestina, Pakistanas, pasiuntinius. Jiems pristatytos Marijampolės savivaldybės ekonominio augimo galimybės, kurias išplečia Marijampolės laisvoji ekonominė zona, siaurasis geležinkelis „Rail Baltica“, pramonės ir žemės ūkio pasiekimai, kultūros tradicijos.

                      Svečius priėmė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys. Jis sveikino atvykusiuosius į sparčiai europėjantį Marijampolės miestą, kur gyvena darbštūs žmonės. Savivaldybės vadovas kvietė pasižvalgyti po miesto erdves, aplankyti įmones ir neišsivežti blogų įspūdžių – visa, kas taisytina, palikti čia taisyti. Po mero priėmimo poros dešimčių žmonių grupė, pasidalijusi į dvi, aplankė UAB „Mantinga“ ir UAB „Arvi kalakutai“. Po pietų svečiai apžiūrėjo vieną pažangiausių Padovinio žemės ūkio bendrovę. Viešnagė užbaigta Tautkaičių klojimo teatre, kur klojimo teatro „Gegnė“ artistai parodė trumpą vaidinimą, vyko vakaronė su tautiniais patiekalais, grojant kaimo kapelai.

Užsienio šalių ambasadoriai turėjo progą pasigrožėti ir kaimyninio Vilkaviškio rajono Paežerių dvaru. Jie susitiko su rajono vadovais, apsilankė  Vilkaviškio krašto muziejuje, kur stebėjo linų apdirbimo, sviesto gamybos ir J. Rutkauskienės ekologiško vaistažolių ūkio pristatymus bei apžiūrėjo parodą „Vilkaviškio krašto sodybos“.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE