Marijampolės dramos teatro laukia pokyčiai

Marijampolės dramos teatras

Ilgus metus mūsų mieste gyvuojantis dramos teatras Marijampolės savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Marijampolės kultūros centro paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas, modernizuojant infrastruktūrą“ dėka pakeis savo „rūbą“ ir prisikels naujam gyvenimui.

Projekto metu planuojama modernizuoti pastato, esančio P. Armino g. 2, išorę ir vidų, sukuriant šiuolaikinės visuomenės poreikius atitinkančią infrastruktūrą, taip gerinti paslaugų kokybę ir prieinamumą visiems savivaldybės gyventojams ir miesto svečiams.

Praėjusiais metais jau buvo parengtas kapitalinio remonto darbų techninis projektas, o šiais metais planuojama pradėti darbus, kurie vyks ir pastato viduje ir išorėje. Per daugelį metų pastatas nusidėvėjo, jo sienos yra pažeistos druskų ir pelėsių, šildymo sistema pasenusi, o stogas neapšiltintas. Yra ir daugiau su pastato technine būkle susijusių problemų, kurias reikia neatidėliotinai spręsti, todėl ir imamasi veiksmų pastatą atgaivinti.

Pastato eksterjeras pasikeis iš esmės: bus keičiamos durys, perdažomos pastato išorinės sienos, atstatomos susidėvėjusios dangos, keičiamas ir šiltinimas stogas. Numatomas vidaus šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemų inžinerinių tinklų remontas bei atrankiniai elektros instaliacijos ir elektroninių ryšių darbai, šiluminio mazgo modernizavimas ir vidaus apdailos darbai, susiję su inžinerinių sistemų remontu.

Taip pat bus užtikrintas patogus patekimas į teatrą ir žmonėms turintiems judėjimo negalią. Bus įrengtas naujas pandusas, o patekti į rūsio patalpas ir cokolinį aukštą planuojama įrengti keltuvą, kuriuo galės laisvai judėti neįgalieji.

„Tikimės, kad atlikus visus projekte numatytus darbus pagerės teikiamų dramos teatro paslaugų kokybė, žmonės noriai lankysis renginiuose ir iš naujo pamils šią vietą. Visi suplanuoti darbai veda į vieną tikslą – kad gyventojai ir miesto svečiai galėtų mėgautis kokybišku turiniu jaukiose ir moderniose patalpose, kad čia atvykstantys teatro meno atstovai galėtų mėgautis susirinkusiųjų aplodismentais ir kurti pozityvią ir gerą nuotaiką. Džiaugiamės, kad ir darbo sąlygos čia dirbantiesiems atitiks šiuolaikinius standartus, sukurs jaukią ir malonią darbui atmosferą“, – sako Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE