Marijampolės pataisos namuose – fotografijų paroda

Paroda Marijampolės pataisos namuose / Marijampolės pataisos namų nuotr.

Birželio 1-3 dienomis, Marijampolės pataisos namų nuteistiesiems buvo surengta fotografo – mėgėjo Arūno Kanapinsko paroda tema – „Jūra visada reiškia viltį“.

Fotografas – mėgėjas, teigia, jog Jūra – tai vienas iš gražiausių gamtos reiškinių, nuolat besikeičianti ir verčianti žavėtis kiekviena akimirka. Ją stebint, neįmanoma kiekvieną kartą užfiksuoti tokio pačio reginio. Vandenyje mirguliuoja saulės šviesa, dangaus ir debesų atspindžiai, keičiasi spalvų koloritai. Savo muzikos skambesį kuria besiritančios bangos ir žuvėdros. Kartais viskas nutyla ir nurimsta. Tada apima nuostabi ramybė… „Jūra – nesibaigiantis horizontas. Tai žmogui nepavaldi begalybė. Amžinas judėjimas, kuris kelia nerimą ir kartu ramina. Savo didžiuliu poveikiu jūra nepakeičiama“. Rami ar audringa, bet niekada nepaliekanti abejingų, kaip ir Arūno Kanapinsko fotografijos.

Paroda siekiama pataisos namų gyventojams priminti Lietuvos pajūrio kraštovaizdžius bei nukelti juos mintimis prie Baltijos jūros. Labai džiugu, kad į mūsų įstaigą, kreipiasi asmenys iš laisvės, nebijantys rengti parodų ir prisidėti prie nuteistųjų meninio švietimo bei suteikti galimybę dalyvauti kultūrinėje veikloje.

Linkima parodos autoriui neprarasti kūrybinės ugnelės ir toliau fiksuoti nepakartojamas jūros vaizdų akimirkas.

Marijampolės pataisos namų inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE