Marijampolės policija operatyviai sulaikė keturis plėšimu įtariamus asmenis

Šiąnakt, liepos 13-ąją, apie 03 valandą, Marijampolės apskr. VPK pareigūnai gavo pranešimą, kad Kauno skersgatvyje apiplėštas žmogus. Policijai nukentėjusysis (g. 1973 m.) pasakė, jog gatvėje nepažįstami asmenys, nieko nesakę, jį užpuolė ir ėmė smaugti. Pasak jo, kol vienas smaugė, kitas kraustė jo rūbų kišenes bei ištraukė piniginę, kurioje buvo 400 svarų, asmens tapatybės kortelė ir 20 eurų. Apiplėštas vyras užėjo prašyti pagalbos į lošimų automatų saloną, kur iš karto buvo iškviesta policija.

Reagavimo skyriaus pareigūnai skubiai ėmė ieškoti galimų plėšikų. Netrukus netoliese esančioje Dariaus ir Girėno gatvėje jie sustabdė taksi automobilį, kuriame važiavo asmenys, panašūs į nukentėjusiojo apibūdintus vyrus. Netrukus atvyksta dar vienas policijos ekipažas ir, po apžiūros suradus pinigus (svarus), 4 vyrams iš taksi tenka persėsti į policijos automobilį.

Visi keturi įtariamieji (gimusieji 1985 m., 1990 m., 1989 m. ir 1997 m.) sulaikyti. Jie žinomi policijai, teisti, visi buvo neblaivūs.

Už tokį nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str., teismas gali paskirti laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas