Marijampolės policija surado automobilį, kuriam paieška prieš porą valandų buvo paskelbta Vokietijoje

Birželio 29 d. Marijampolės apskr. VPK KP Nusikaltimų tyrimo skyriuje buvo gauta informacija, jog Vokietijoje vogtas „VW Tiguan” automobilis šiuo metu yra Lietuvoje Marijampolės mieste. Atlikus operatyvinius veiksmus,  Marijampolėje Gedimino g., prie prekybos centro esančioje aikštelėje, pastebėtas stovintis minėtas automobilis su vokiškais valstybinio numerio ženklais.

Automobilio langai buvo atidaryti, viduje prie vairo sėdėjo asmuo, kuris elgėsi įtartinai, galimai bandė užvesti automobilį. Asmuo kurį laiką buvo stebimas. Po keliasdešimties minučių asmuo užvedė automobilį ir bandė juo šalintis iš aikštelės, tuomet iš karto buvo sulaikytas. Paaiškėjo, jog tai galimai Rumunijos pilietis (gim. 1989 m.). Atlikus automobilio apžiūrą, viduje ant priekinio keleivio kilimėlio matėsi išlaužtos plastmasės nuolaužos, taip pat ties užvedimo spynele ir po ja matėsi ištraukti kyšantys laidai. Patikrinus automobilio VIN numerį bei valstybinį numerį, nustatyta, kad jam tą pačią dieną paskelbta paieška. Rumunijos pilietis suimtas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2 d., tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

Pavogtas automobilis Marijampolė

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE