Marijampolės PRC ieško sėkmės recepto

Marijampolės profesinio rengimo centras kartu su partneriais iš Prancūzijos, Portugalijos ir Ispanijos dalyvauja Erasmus+ programos 2 pagrindinio veiksmo strateginių partnerysčių projekte „Parama sunkumus patiriantiems mokiniams“. Pagrindinis projekto tikslas – mokinių iškritimo prevencija.

Projekto metu kuriami ir pateikiami sprendimų būdai mokiniams, patiriantiems sunkumus bei kuriama metodinė medžiaga ir priemonės, padedančios mokytojams, kurie dirba su sunkumus patiriančiais mokiniais.

Viena iš Vilkaviškio skyriaus veiklų yra išsiaiškinti, kas yra sėkmė, kas padeda motyvuoti mokinius, ar yra „receptų“, mažais žingsneliais vedančių į sėkmę. Šią idėją mums padėjo įgyvendinti tarptautinės programos „LionsQuest“ instruktorė, Lions klubo narė, muzikos mokytoja, visuomeniška ir veikli moteris Raimonda Kurauskienė. Ji dalinosi savo gerąją patirtimi, motyvaciniais „receptais“, pasakojo, kaip tapti sėkmingu žmogumi. Raimonda akcentavo, kad sėkmė –tai vidinis pojūtis, kai sekasi nepaisant to, ką sako kiti. O į nesėkmę reikia žiūrėti kaip į pamoką.

MPRC logo

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE