Marijampolės profesinio rengimo centre įgyvendintas projektas „Gaudyk vėją – raski meną!“

Marijampolės profesinio rengimo centro bendruomenė, drauge su profesionaliais menininkais Ieva Voroneckyte ir Liutauru Grieže, marijampoliečiams ir miesto svečiams padovanojo atgaivą akims: dvi spalvingai ištapytas elektros pastotes ir  kinetinę skulptūrą.MPRC

Projekto „Gaudyk vėją – raski meną!“ metu vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse jau nuo birželio pradžios darbavosi viešųjų erdvių menininkė Ieva Voroneckytė kartu su Marijampolės meno mokyklos ir profesinio rengimo centro mokiniais bei mokytojais. Kurdami itin ryškius, energiją ir nuotaiką keliančius kūrinius, projekto dalyviai panaudojo net 55 spalvų ir atspalvių aerozolinius dažus, tad šie kūriniai patys spalvingiausi Marijampolėje. Paspaudę nuorodą rasite kūrybinių sienų tapybos dirbtuvių  vaizdo klipą:

Kinetinė skulptūra „Keturių vėjų kryžkelė“ – tai kompozicinė konstrukcija, kuri simbolizuoja pokyčius, nuolatinį augimą ir judėjimą pirmyn. Skulptūra sukasi be pašalinio energijos šaltinio, judinama tik vėjo energijos. Ją sukūrė ir pagamino vilnietis skulptorius Liutauras Griežė. Skulptūros kūrimo proceso vaizdo klipą galite rasti:

Projekto „Gaudyk vėją – raski meną!“ partneriai – Marijampolės meno mokykla ir Marijampolės kultūros centras, rėmėjai- Lietuvos kultūros taryba bei Marijampolės savivaldybės administracija.

MPRCMPRC informacija

 

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE