Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubo akiratyje – verslus Sūduvos krašto jaunimas

Vienuolika metų gyvuojantis ir veiklius Sūduvos krašto žmones vienijantis Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubas (MRJVK) aktyviai dalyvauja mūsų miesto ir regiono gyvenime. Klubas bendradarbiauja su įvairiomis jaunimo organizacijomis, Marijampolės kolegija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialu, bendrauja su patyrusiais verslininkais.

Anot MRJVK prezidento Andriaus Papečkio, pagrindinis šios organizacijos tikslas ir misija – skatinti jaunų žmonių verslumą, todėl jie rengia verslo pradmenų mokymus jaunimui. Tokiuose mokymuose savo patirtimi dalijasi lektoriai iš Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos „ Junior achievement “, MRJVK nariai.

Klubo prezidentas A. Papečkys džiaugėsi, jog šiais metais MRJVK vykdė bendrus projektus su organizacija Lietuvos „ Junior achievement“, siekiančia mokyklinio amžiaus jaunimą ugdyti laisvos rinkos dvasia. Kartu su minėta organizacija ir Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijos mokytoja Edita Nadaite Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubas surengė Marijampolės regiono mokomųjų mokinių bendrovių mugę, kurios metu mokiniai pristatė savo sugalvotas ir pagamintas prekes ar paslaugas.

Kaip teigė A. Papečkys, jo vadovaujamas klubas taip pat prisidėjo prie pirmosios Marijampolės regiono Verslumo ir inovacijų stovyklos  „24h“ organizavimo. Stovykloje dalyvavo daugiau kaip trisdešimt moksleivių iš Marijampolės miesto ir regiono. Jie kūrė įvairius produktus, buvo mokomi rengti verslo projektus. Generuojant idėjas jaunuoliams talkino SEB banko specialistai, verslo planų kūrimą kuravo MRJVK nariai.

Klubo nuveiktų darbų kraityje puikuojasi ir jų organizuotas bei Sūduvos kraštą geriau pažinti padedantis žygis prie Šešupės ištakų Lenkijoje, ir plataus masto labdaringa veikla: kasmet lanko sunkiai besiverčiančių šeimų vaikus, pradžiugindami juos kalėdinėmis dovanėlėmis, dovanoja vaikams būtinų mokyklinių prekių ir pan.

Pasak jaunuosius verslininkus vienijančios organizacijos vadovo A. Papečkio, prie MRJVK gali prisijungti ne tik verslininkai, bet ir visi jauni, iniciatyvūs žmonės, norintys aktyviai dalyvauti Sūduvos regiono gyvenime.

„Sūduvos gido“ inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE