Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje – kvapnioji meduolių kepyklėlė

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 5A klasės kolektyvas gruodžio mėnesį tris dienas rinkosi į technologijų kabinetą labai neįprastiems užsiėmimams: kūrė kvapnią meduolių kepyklėlę. Į ją atvykusiems reikėjo su savimi turėti prijuostę ir gerą nuotaiką. Mokiniai su klasės auklėtoja, mamomis, senelėmis, tetomis, broliais, seserimis ir pusseserėmis organizavo akciją „Meduolių savaitė“.

Jie turėjo galimybę bendrauti, kartu kepti, modeliuoti ir dekoruoti meduolius, sukurti savo kvapnias, jaukias dirbtuvėles, kuriose išaugo meduolių nameliai, prie jų priėjus užliedavo cinamonu kvepiantis jaukumo jausmas, širdys prisipildydavo mandarininės energijos, visos mintys įgaudavo prasmę, o siela patirdavo kūrybiškumo euforiją.

Atėję į savo vaiko mokyklą, į jo sukurtą meduolių dirbtuvėlę bendram kūrybiniam procesui, šeimos nariai pasidalijo Kalėdų laukimo nuotaikomis ir geromis emocijomis. Iškeptais ir dekoruotais meduoliais vaišino vieni kitus, paruošė dovanėles Kalėdoms.

Pabuvę kartu su tėveliais „Meduolių savaitės“ renginyje, 5A klasės mokiniai pasijautė atviresni, labiau bendraujantys, patyrė šeimų šilumą ir artumą. „Meduolių savaitė“ turėjo savo meduolinę misiją. Ji buvo skirta bendruomeniškumui ugdyti. Vaikai pasijautė tikrai mylimi ir svarbūs. „Mes juk labai mylime savo vaikus. Ir nebijojome to parodyti sukurdami tikrą šventę jiems, jų tėveliams ir kitiems bendruomenės nariams“,– sakė klasės auklėtoja Neringa Kavaliauskienė.
Šis meduolių kepimas – puikus bendrystės pavyzdys, skatinantis mokyklos bendruomenės tarpusavio santykių stiprinimą ugdant vertybes. Tai puikus mokyklos ir šeimų bendravimo ir bendradarbiavimo pavyzdys. Džiaugiamės aktyviu šeimų dalyvavimu mokyklos bendruomenės veikloje.

5a klasės auklėtoja Neringa Kavaliauskienė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE