Marijampolės savivaldybėje išrinkti naujos kadencijos seniūnaičiai

Marijampolės savivaldybėje išrinkti 49 seniūnaičiai naujai ketverių metų kadencijai.
Keturiose seniūnaitijose, neįvykus rinkimams, bus organizuojami pakartotiniai rinkimai: Mokolų seniūnijos Šaltinio seniūnaitijoje, Igliaukos seniūnijos Varnupių seniūnaitijoje, Marijampolės seniūnijos Kumelionių seniūnaitijoje, Sasnavos seniūnijos Gavaltuvos seniūnaitijoje.
šrinktų seniūnaičių sąrašas:

Išrinkti seniūnaičiai

  1. Mokolų seniūnija

Sodų                   Valė Ambrazevičienė

Tarpučių              Arūnas Kapsevičius

Pabaigų              Vitalius Striuogaitis

Uosupio              Ervydas Lukoševičius

Šaltinio

  1. Narto seniūnija

Kvietiškio          Janina Senkienė

Seminarijos      Laimutė Jakimavičienė

Sūduvos            Tomas Leseta

Javonio             Audrius Stankevičius

Ašmenos           Gediminas Vyšniauskas

  1. Degučių seniūnija

Pašešupio         Lolita Paliulienė

Senamiesčio    Algimantas Jaškauskas

Degučių            Neringa Genevičienė

  1. Gudelių seniūnija

Daugirdų           Indrė Kastanavičienė

Gudelių             Artūras Brusokas

  1. Igliaukos seniūnija

Varnupių

Daukšių             Irma Leonavičienė

Šventragio        Aidas Baltrušaitis

Pamargių          Dalius Mykolaitis

Igliaukos           Tadas Prajara

  1. Liudvinavo seniūnija

Užgirių              Lina Juškevičienė

Buktos               Artūras Lazauskas

Narto                Virginija Alaburdienė

Liucinavo          Vidas Cikana

Padovinio         Asta Marcinkevičienė

Gyviškių            Juozas Botyrius

Kūlokų               Stasys Nasulevičius

Naujienos         Alvydas Surdokas

Želsvos              Akvilė Jakimavičienė

Netičkampio    Danguolė Gasiliauskienė

Liudvinavo        Alma Merkevičienė

  1. Marijampolės seniūnija

Valavičių           Lilija Stankevičienė

Svetlicos           Laima Kochanskienė

Meškučių          Dainius Merkevičius

Igliškėlių           Petras Isoda

Skaisčiūnų        Renata Lisauskienė

Kumelionių

Trakiškių           Jolanta Bartninkienė

Patašinės          Edvardas Lukaševičius

Baraginės         Vida Vaičiūnienė

Balsupių            Kęstutis Račius

  1. Sasnavos seniūnija

Klevinės            Virgaudas Sakalauskas

Tautkaičių        Žydrūnas Mikelionis

Smilgių              Dana Vasiliauskienė

Gavaltuvos

Sasnavos          Renata Mažeikienė

Puskelnių          Virginijus Jonavičius

  1. Šunskų seniūnija

Vekeriotiškės   Eglė Alenskaitė

Kidoliškių          Nijolė Murinienė

Katiliškių           Arvydas Rutkauskas

Tursučių            Ineta Valuckienė

Šunskų               Gytis Mačys

Mokolų             Loreta Dumbliauskienė

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas