Marijampolės savivaldybėje naikinamos dar trys didelių gabaritų atliekų surinkimo vietos

Siekdama gyventojams padėti deramai perduoti didelių gabaritų atliekas jų tvarkytojams Marijampolės savivaldybės administracija yra įsteigusi apie 60 aikštelių tokioms atliekoms surinkti apvažiavimo būdu. Gyventojų buvo prašoma į nurodytas vietas didelių gabaritų atliekas pristatyti tik likus 1–2 dienoms iki jų surinkimo, taip pat buvo prašoma aikštelėse palikti tik nustatytų rūšių atliekas.

Marijampolės savivaldybės teritorijoje buvo įrengtos 63 didelių gabaritų atliekų surinkimo vietos tam, kad gyventojams būtų patogiau pristatyti stambiagabarites atliekas ir nereikėtų toli važiuoti. Gaila, kad kai kurios stambiagabaričių atliekų surinkimo vietos virto į aplinką bjaurojančius sąvartynus. Praėjusį mėnesį panaikintos 3 tokios atliekų surinkimo vietos (Vasaros, Vilkaviškio, Vingio g.), nuo vakar teko panaikinti dar tris (Skaisčiūnų, Pietarių ir Trakiškių kaimuose). Jeigu gyventojai nevengs pristatyti atliekų anksčiau nei prašoma, ir likusiose vietose nevaldomai kaupsis atliekos  arba bus  atsikratoma pavojingomis atliekomis, bus stiprinama kontrolė arba naikinamos surinkimo vietos.

Nuo liepos 1 dienos panaikinamos dar trys didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės:

  • Skaisčiūnų kaime, Marijampolės savivaldybėje;
  • Pietarių kaime, Marijampolės savivaldybėje;
  • Trakiškių kaime, Marijampolės savivaldybėje.

Didelių gabaritų atliekas galima pristatyti į dabar Marijampolės savivaldybėje veikiančias dvi didelių gabaritų atliekų aikšteles, esančias Vokiečių g. 10 Marijampolėje, ir Uosinės k. 4 (prie regioninio sąvartyno).

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE