Marijampolės savivaldybėje VSAT pareigūnams įkliuvo du vietiniai gyventojai, automobiliuose gabenę kontrabandinių cigarečių krovinius

Pirmadienį  Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Marijampolės savivaldybės Netičkampio kaime patikrino mašinų aikštelėje stovėjusius „Toyota Land Cruiser“ ir „Nissan Murano“ automobilius. Jas vairavo 56-erių ir 47 metų Marijampolės savivaldybės gyventojai.

Abiejų transporto priemonių bagažinėse pasieniečiai rado dėžes, kuriose buvo po tūkstantį  cigarečių „NZ Gold“ pakelių. Rūkalai buvo be banderolių.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką abiem marijampoliečiams pradėtos administracinių bylų teisenos. Vyrams įteikti šaukimai  atvykti į Marijampolės apylinkės teismą, kur bus nagrinėjamos jų bylos.

Už tokį nusižengimą jiems gresia baudos nuo 1500 iki 4300 eurų. Automobiliai ir cigaretės laikinai saugomi Kudirkos Naumiesčio užkardoje.

VSAT informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.