Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigoms – nauji mažojo golfo įrangos komplektai

Jau ne pirmus metus Lietuvos golfo federacija, kartu su partneriais UAB „Modus group“ ir profesionalių golfininkų asociacija LTU vykdo „Mažojo golfo“ projektą.

Projekto tikslas – tikrojo golfo plėtra ir populiarinimas Lietuvoje, pradedant nuo jauniausiųjų mūsų piliečių. Artimiausiu metu numatyta įtraukti šią sporto šaką į organizuojamų Lietuvos mokyklų žaidynių bei į Lietuvos mažųjų žaidynių sporto šakų sudėtį.

Marijampolės savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, bendradarbiaudamas su UAB „Mantinga“ labdaros ir paramos fondu bei Lietuvos golfo federacija organizavo praktinį-metodinį seminarą, skirtą ugdymo įstaigų atstovams ir moksleiviams. Buvo siekiama supažindinti vaikus bei pedagogus su golfo sporto šaka.

Šiandien, Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje, vykusiame seminare dalyvavo 27 Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigų atstovai. Pedagogai buvo supažindinti su golfo sporto šakos specifika, vyko praktiniai golfo užsiėmimai.

Renginio pabaigoje dalyvavusių švietimo įstaigų atstovams buvo padovanota speciali įranga bei metodinė medžiaga, skirta vesti golfo užsiėmimus sporto salėse bei lauko aikštelėse.

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas