Šiandien, kai visa Lietuva mini Vaiko ir Tarptautinę šeimos dieną, J. Basanavičiaus aikštė trumpam tapo viena jaukiausių vietų Marijampolėje. Ji prisipildė vaikiško juoko, šurmulio ir ypatingos šilumos – čia susitiko tie, kuriems šeima, saugi vaikystė ir buvimas kartu yra didžiausia vertybė.
„Gelbėkit vaikus“ Marijampolės padalinio organizuotas žygis nuo aikštės per Poezijos parką iki stadiono virto gražia bendrystės kelione – kupina šypsenų, mažų žingsnių ir didelių širdžių.
Prie žygio prisijungė šeimos, darželis, Trečiojo amžiaus universitetas ir visi, kuriems rūpi vaikai bei bendrystė. Susirinkusius pasveikinęs Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis pasidžiaugė gražia iniciatyva, bendruomeniškumu ir tuo, kad šiandien kartu žygiavo skirtingos kartos – nuo mažiausių darželinukų iki Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenės.
O finiše laukė ne tik pelnytas atokvėpis po žygio, bet ir šypsenas dovanojusios staigmenos bei mažos dovanėlės.

